Studenten kondigen protestweek aan

    Studenten kondigen protestweek aan

 
Studenten tijdens acties van vorig jaar

 


REGIO - Studenten gaan opnieuw actie voeren tegen de plannen in het hoger onderwijs. Volgende maand wordt er een week lang geprotesteerd, zegt de Landelijke Studenten Vakbond (LSVb) in Utrecht.

De actieweek is van 19-23 maart. Wat de studenten precies gaan doen, is nog niet duidelijk. De LSVb is onder meer fel tegen het afschaffen van de basisbeurs voor studenten die een masteropleiding volgen.

Vorig jaar januari trokken al duizenden boze studenten naar het Malieveld in Den Haag om te protesteren tegen de plannen van staatssecretaris Zijlstra van Onderwijs.


geplaatst: 07-02-2012 13:47:16   
update: 07-02-2012 14:05:04   



Reacties (1) van lezers:

Alles en iedereen moet gaan bezuinigen, dus ook onze studenten. Sommige hiervan zijn zelfs eeuwige studenten. Studenten kunnen gaan protesteren, maar of het iets haalt betwijfel ik ten zeerste.

A.S. uit Utrecht | 07-02-2012 17:58 uur