Voorbereidingen Koninginnedag gaan onverminderd verder

    Voorbereidingen Koninginnedag gaan onverminderd verder

 
Prinses Mabel en Prins Willem-Alexander verlaten het ziekenhuis in Innsbruck waar Prins Johan Friso kunstmatig in slaap wordt gehouden na zijn ski-ongeluk vrijdag. Foto: Evert-Jan Daniëls, ANP

 


VEENENDAAL / RHENEN - De voorbereiding van Koninginnedag in Veenendaal en Rhenen gaat vooralsnog gewoon door. De zorgelijke situatie rond Prins Johan Friso is op dit moment geen reden om de plannen aan te passen, zeggen zowel de gemeenten als de oranjeverenigingen.

Het werk wordt ook niet tijdelijk stilgelegd. Op dit moment is volgens de organisatoren elke voorbereidingsdag hard nodig. De gemeente Rhenen benadrukt desgevraagd het ongepast te vinden, om nu al over een andere invulling van Koninginnedag te speculeren.

Prins Johan Friso werd afgelopen vrijdag bedolven onder een lawine. Hij ligt in het academisch ziekenhuis in Innsbruck, waar hij kunstmatig in slaap wordt gehouden. De Rijksvoorlichtingsdienst noemt zijn toestand "stabiel, maar niet buiten levensgevaar".

geplaatst: 20-02-2012 16:30:00   
update: 27-02-2012 15:30:03   

Lees ook