Door de nieuwsredactie · geplaatst: vrijdag 20 april 2012, 16:44 uur | update: zaterdag 21 april 2012, 18:25 uur
UTRECHT - De driejarige Utrechtse peuter Nouafel is overleden door een buikvliesontsteking. Er zijn sterke aanwijzingen dat het jongetje hard in zijn buik is gestompt of getrapt, waardoor een darm lek raakte. Dat leidde uiteindelijk tot de dodelijke ontsteking. Dat zei een expert tijdens de pro-formazitting tegen de moeder en haar ex-vriend.
De ex-vriend Younass A. wordt ervan verdacht de drie jaar oude peuter Nouafel zo zwaar te hebben mishandeld, dat het jongetje uit het Verdomhoekje vorig jaar maart stierf. De deskundige van het Nederlands Forensisch instituut (NFI) liet zeer gedetailleerde foto's zien van verwondingen, die alleen maar door mishandeling kunnen zijn veroorzaakt.
Een andere getuige, een medegedetineerde van A., zei tegen de rechter dat in de gevangenis het verhaal rondgaat dat A. heeft toegegeven dat hij het jochie heeft mishandeld. A. zou die getuigenissen tegen hebben gehouden. Het Openbaar Ministerie wilde nog meer getuigen oproepen, maar sommigen bleken onvindbaar.
Nouafel overleed in het ziekenhuis aan de buikvliesontsteking, waarna de moeder en Younass A. al snel werden aangehouden. De moeder werd in december vrijgelaten, maar is wel medeverdachte in de zaak. Ze was vrijdag dan ook in de rechtszaal aanwezig.
De inhoudelijke zitting is gepland in juni.
|
Wilt u reageren op dit bericht? Laat dan uw reactie achter. Heeft u tips voor onze redactie? Bel dan de tiplijn: 030 - 8 500 500. verberg de 11 reacties | naar nieuwsoverzicht » |
Op de Kerckeboschschool in Zeist zal dinsdagochtend worden stilgestaan bij het o...
-advertentie-
De politie is sinds dinsdag 7 mei met man en macht op zoek geweest naar de broer...
Burgemeester Koos Janssen van Zeist vindt dat Bureau Jeugdzorg en de Kinderbesch...
Het buurtonderzoek op de plek in Cothen waar de lichamen van Ruben en Julian wer...
Vanaf dinsdag staat de gestolen monstrans van het Museum Catharijneconvent weer ...
Op de Driebergsestraatweg in Doorn is een vrouw maandagochtend met haar auto van...
Op de Neude in Utrecht heeft een man zondag vlak na middernacht zo'n 30 fietsban...
Door een grote uitslaande brand zondagmorgen in een schuur in de Utrechtse wijk ...
De 17-jarige jongen die afgelopen woensdagavond in De Bilt oud-wethouder Jan van...
Bestuur Regio Utrecht vraagt reizigers en inwoners om mee te denken over het ope...
Het treinverkeer rond Utrecht is maandagochtend ontregeld geweest door een sein-...
Burgemeester Janssen van Zeist heeft verslagen gereageerd op het nieuws over de ...
Initiatiefnemers Wanda van den Bovenkamp en Marc Satijn van de burgerzoekacties ...
De lichamen die zondagmiddag bij Cothen werden gevonden, zijn inderdaad die van ...
De massale zoekacties naar Ruben en Julian zijn ongekend. Niet eerder werd in Ne...
-advertentie-
-advertentie-