SIVÉO uit Zegveld beste amateurclub regio

 
Foto: RTV Utrecht

 
Video voor iPad beschikbaar vanaf medio januari 2012
 
Video:  SIVÉO uit Zegveld beste amateurclub regio




ZEGVELD - Vitesse mag zich voetbalclub van het jaar noemen. Dat maakte de KNVB dinsdagmiddag in Stadion Galgenwaard bekend. FC Utrecht was samen met Heerenveen ook genomineerd, maar greep dus mis.

Bij de amateurclubs is Taurus uit Delft de grote winnaar, maar ook SIVÉO uit Zegveld won een prijs. Zij mogen zich nu de beste amateurclub van de provincie Utrecht noemen.

geplaatst: 10-01-2012 21:56:02   
update: 11-01-2012 09:25:01   



Reacties (2) van lezers:

een prachtige club

Jan uit Zegveld | 13-01-2012 18:22 uur  


Top clubbie!!!

Bart uit Utrecht | 11-01-2012 19:26 uur  


Meest bekeken

Laatste U Vandaag

Uitzending van woensdag 22 februari 18:00 uur met het laatste regionale nieuw en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag in 'Aan Tafel!'
Anna Drijver en Benja Bruijning zijn in het lunchprogramma te gast om te praten over het toneelstuk Rain Man waar zij in spelen.


U Gezond
U Gezond is de medische rubriek in U Vandaag i.s.m. onder andere het UMC Utrecht. Iedere donderdag aandacht voor verschillende medische onderwerpen.


Onze Tuin
Voor het nieuwe televisie- programma Onze Tuin is Margreet op zoek naar stoelen, tafels of planten voor in de tuin. Kunt u iets missen? Mail ons op: onzetuin@rtvutrecht.nl