Sturkenboom overweegt vertrek bij Ajax

    Sturkenboom overweegt vertrek bij Ajax

 
FOTO: KNVB.nl

 


ZEIST - Martin Sturkenboom denkt na over een mogelijk vertrek bij Ajax. Dat zegt de oud-voorzitter van FC Utrecht in de Telegraaf. De algemeen-directeur van de landskampioen werd afgelopen week tot twee keer toe bedreigd door boze Ajax-supporters.

De eerste keer bezochten boze fans Sturkenboom thuis in Zeist. De tweede keer kwamen ze langs op zijn kantoor in Amsterdam.

De fans verwijten Sturkenboom betrokkenheid bij het anti Cruijffkamp binnen Ajax.

"Ik weet niet of ik bij Ajax blijf", zegt Sturkenboom tegen de Telegraaf. "Als ze op mijn werkplek komen en er voor andere mensen een onveilige situatie ontstaat, moet je jezelf de vraag stellen of je nog wel voor Ajax wilt werken. Ik ben iemand die zijn gezin en de gevoelens daarbinnen altijd heel serieus neemt. Aan de andere kant kan het niet zo zijn dat je wijkt voor terreur en al het werk uit je handen laat vallen."

geplaatst: 31-01-2012 13:10:50   
update: 31-01-2012 13:53:01   



Reacties (2) van lezers:

Misschien wel droevig dat dit gebeurt, maar deze man heeft het echter helemaal over zichzelf afgeroepen door zich in korte tijd zo verschrikkelijk impopulair te maken. Dan met je "Oprotten".

Jan Key uit Sliedrecht | 01-02-2012 19:51 uur  


Waar blijven de foto's van Ajax hooligans die deze man bedreigd hebben? Of komen die niet online?

Timo uit Utrecht | 31-01-2012 14:10 uur  


Lees ook