Uitzending gemist
Selecteer zender:
Selecteer programma:
Voor tv-uitzendingen kunt u tot 1 jaar terug selecteren.
Westbroek - di 17 mei 2016, 07.02 uur
Zuivel
Voordat je zuivel kan maken, heb je melk nodig. We kennen allemaal koeienmelk. Maar ook geitenmelk wordt steeds populairder. Gaat het melken van geiten op dezelfde manier? En hoe smaakt geitenmelk eigenlijk? Henk gaat langs bij geitenboerderij Breevoort in Hoogland.
Niet iedereen geniet zo van zuivel als Henk. Waarom zijn sommige mensen allergisch voor melk? En waarom heet dat dan een lactose-allergie? En wat is eigenlijk lactose-intolerantie waar je zoveel over hoort? Henk gaat langs bij het Meander Medisch Centrum in Amersfoort om hierover te praten met arts Menno Brink.
Wellicht een van de lekkerste zuivelproducten die er is: ijs! We gaan langs bij Piet Tamminga in Veenendaal en die laat Henk de kneepjes van het ijsmakers-vak zien. Hoe wordt zo'n Utrechts ijsje gemaakt? Henk zoekt het uit.
MEER UITZENDINGEN WESTBROEK

Westbroek: Kroketten in de maak
di 17 apr 2018, 11.30 uur - Henk ziet hoe een kroket wordt geboren in een familiebedrijf in Utrecht.

Westbroek: O la la, chocola
di 16 jan 2018, 12.20 uur - In Nieuwegein worden chocolade repen gemaakt van boon tot wikkel.

Westbroek: in Woudenberg
di 27 jun 2017, 07.05 uur - Terug in de tijd met Henk, deze week ontmoetingen in Woudenberg