Gastbeiaardier speelt jazz op Domcarillon
UTRECHT - Vanaf de Utrechtse Domtoren klonk maandagavond een bijzonder zomeravondconcert. Paul Maassen, beiaardier van Breda, speelde jazznummers op het carillon.
De hele zomer mogen beiaardiers uit andere steden het Utrechtse klokkenspel bespelen. Maassen bespeelde het carillon onder begeleiding van bas en drums.
Na afloop noemde hij het bespelen van het carillon van de Domtoren een 'fantastische ervaring'. "Ik denk ook dat alle Utrechters daar een speciaal gevoel bij hebben, bij die toren. Net zoals ik ook een speciaal gevoel heb bij de toren van Breda, als geboren en getogen Bredanaar. Ik denk dat dat het carillon zo bijzonder maakt."
Het laatste zomeravondconcert voor dit seizoen staat gepland voor 19 augustus. De Utrechtse stadsbeiaardier Malgosia Fiebig sluit dan af met een bewerking van het muziekstuk 'The Wall' van Pink Floyd.
Gastbeiaardier Domtoren speelt jazz