Betwiste Jumbo in Utrecht over drie weken open

UTRECHT - De Jumbo op de Biltstraat in Utrecht zal op woensdag 4 september de deuren openen. De supermarkt komt in het pand waar tot een week geleden de Kippersluis zat.
Kippersluis wilde niet ingelijfd worden door supermarktketen Jumbo en mocht daarom niet in het pand aan de Biltstraat blijven dat door de supermarktketen werd verhuurd.
De ruzie tussen Kippersluis en Jumbo leidde tot een serie rechtszaken en zelfs een kortstondige bezetting van de supermarkt op de Biltstraat door mensen die hem koste wat kost open wilde houden.
Uiteindelijk zegevierde de Jumbo. Die keten maakt nu dus de openingsdatum van het fel betwiste pand bekend en liet weten dat de meeste oud-werknemers van de Kippersluis gewoon verder gaan bij de Jumbo.

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail.