Ontuchtslachtoffers Bunschoten tegenover pedofiel in rechtszaal

BUNSCHOTEN SPAKENBURG - Drie ontuchtslachtoffers uit Bunschoten eisen dat een veroordeelde pedofiel die ze misbruikte niet in het dorp terugkeert als hij op verlof mag. Daarom spanden zij een kort geding aan dat donderdag diende.
De drie slachtoffers werden door plaatsgenoot Christiaan L. misbruikt. Die zat daarvoor een straf uit en mag binnenkort met verlof.
Het gaat om twee mannen en één vrouw die willen dat de rechter Christiaan L. verbiedt om bij ze in de buurt te komen. De drie zijn bang de pedofiel tegen het lijf te lopen in hun dagelijkse leven. De slachtoffers waren donderdag bij de rechtszaak aanwezig en maakten een strijdbare indruk.
De advocaat van de verdachte vindt dat zijn cliënt zijn straf heeft uitgezeten en dat hij moet kunnen terugkeren naar zijn woning in het vissersdorp. Ook omdat hij een huis heeft, een baan aangeboden heeft gekregen en al zijn familie in het dorp woont.
Op 6 september zal de rechter uitspraak doen in deze zaak.

Slachtoffers ontucht tegenover pedofiel in rechtszaal

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail.