Inbrekers slaan toe bij kinderdagverblijven Driebergen

DRIEBERGEN-RIJSENBURG - Ouders die hun kind in Driebergen naar het kinderdagverblijf brengen moeten extra alert zijn. Er zijn de laatste tijd auto-inbrekers actief, die hun slag slaan zodra ouders hun kind wegbrengen of ophalen.
De inbrekers tikken snel een ruit in en hebben vooral oog voor tassen en laptops. " Je rent even snel naar binnen en je laat even je tas liggen. Het is niet slim natuurlijk, maar in de haast laat je het soms even liggen", aldus een gedupeerde.
De incidenten hebben veel impact op kinderen zegt een andere gedupeerde. "Ik had mijn oudste zoon mee en die barst in huilen uit op zo'n moment."
De afgelopen weken sloegen dieven zeker vijf keer toe bij Olleke Bolleke, De Petteflet en de naschoolse opvang Uilenburcht.
Gedupeerde Edwin Wolswinkel over de inbraken.
Kinderdagverblijf Olleke Bolleke over de incidenten.
Inbrekers slaan toe bij kinderdagverblijven Driebergen