Bumperklever richt wapen automobiliste A27

UTRECHT - De politie heeft een man aangehouden die op de A27 bij Amelisweerd een wapen op een vrouw heeft gericht.
Dinsdagmiddag rond 14.45 uur reed de 23-jarige automobiliste uit Zwolle over de linkerrijstrook. Een man in een zwarte Peugeot Partner had kennelijk grote haast. Hij was volgens de vrouw aan het bumperkleven en haalde auto's via de vluchtstrook in. Vervolgens kwam hij naast de automobiliste rijden en probeerde haar van de weg te drukken. Daarna opende de man zijn raampje en richtte hij een vuurwapen op haar.
De automobiliste schrok en trapte op de rem. De man reed door en nam de afslag naar de A28. In Zwolle hielden agenten met getrokken wapens de verdachte aan op de vluchtstrook. In zijn auto vonden ze een luchtdrukwapen. De 38-jarige man uit Valthermond is meegenomen naar het politiebureau voor verhoor.
De politie zoekt getuigen om het verhaal rond te krijgen. Het gaat in het bijzonder om mensen die hebben gezien hoe de man in de zwarte Peugeot Partner zich gedroeg ten opzichte van de vrouw op de A27.

Politie over het incident

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail.