Tieners beroven pizzakoerier in Maarssen

MAARSSEN - In Maarssen is afgelopen vrijdag een 16-jarige pizzakoerier op straat beroofd. Eén van de daders gebruikte een steekwapen.
De jongen wilde rond 20.00 uur zijn pizza's bezorgen bij een huis op de Duivenkamp, maar de bewoners zeiden dat ze niets hadden besteld. Toen de bezorger terugliep naar zijn fiets werd hij aangesproken door drie jongens.
Ze wilden de pizza's hebben, maar de bezorger zei dat hij die niet kon geven. Toen werd hij vastgepakt en nam het trio de pizza's alsnog mee.
De koerier ging er achteraan en zag toen een vierde verdachte. Toen hij de pizzadief aansprak, liet die een steekwapen zien. Daarop besloot de koerier er vandoor te gaan.

SIGNALEMENT

De verdachten zijn naar schatting 13 tot 16 jaar oud. Ze hebben een getinte huidskleur/een Noord-Afrikaans uiterlijk. Uitgebreide signalementen staan op de
van de politie, die hoopt dat getuigen zich melden.

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail.