Amerongs D66-raadslid Johan Klaassen overleden

© D66 Utrechtse Heuvelrug
AMERONGEN - D66-raadslid in de Utrechtse Heuvelrug Johan Klaassen is overleden. De partij heeft gisteren een in memoriam op de website geplaatst.
D66 meldt geschokt te zijn door het plotselinge overlijden van Klaassen. "Johan was binnen en buiten onze afdeling zeer lang actief voor D66. Hij zette zich, ondanks z'n broze gezondheid, onvermoeibaar in voor onze gemeente en haar inwoners'', schrijft de partij.
D66 noemt het raadslid ''bij uitstek een verbinder, jarenlang als actieve Ameronger, commissielid en sinds begin van dit jaar in de raad. Wij betreuren het zeer dat hij niet veel langer dit goede werk heeft kunnen voortzetten.''
De partij wenst de vrouw, familie en andere dierbaren van Klaassen heel veel sterkte.

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail.