Acties tegen dierproeven in Zeist en Woerden

ZEIST/WOERDEN - Dierenactivisten voerden vandaag actie bij drie bedrijven in onze regio. Het gaat om de medicijnenfabrikanten GlaxoSmithKline in Zeist en Actelion en Bristol Myers Squibb in Woerden. Ook bij Novartus in Arnhem is actie gevoerd.
De fabrikanten maken volgens de activisten via het Britse Huntingdon Life Sciences (HLS) gebruik van dierproeven. In de laboratoria van dit bedrijf worden volgens de activisiten 'dagelijks honderden dieren gekweld in opdracht van de chemische, farmaceutische en biotechnologische industrie'. De dieren in HLS zitten hun hele leven opgesloten in stalen kooien.
Volgende week beginnen in het Verenigd Koninkrijk de processen tegen SHAC-activisten die in de loop van 2007 zijn aangeklaagd voor hun acties tegen het dierproefcentrum.

Acties tegen dierproeven in Zeist en Woerden (lang filmpje)

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail.