Bewoners Ondiep eens met sloopplannen

UTRECHT - Circa 72 procent van de bewoners van de Abrikoosstraat en omgeving heeft voor sloop en nieuwbouw van hun woning gestemd.
De afgelopen weken hebben huurders van 106 woningen in de Moerbeistraat, Meloenstraat, Abrikoosstraat en Druifstraat hun mening gegeven over het sloop- en nieuwbouwplan van Mitros.
De woningbouwvereniging wilde eerst renoveren, maar de staat van de woningen bleek te slecht te zijn. Daarom werd er een nieuwbouwplan ontwikkeld. De keuze voor sloop/nieuwbouw valt samen met de sloop- en nieuwbouw in het aangrenzende gebied Ondiep/Laan van Chartroise.
B&W moet nog wel goedkeuring geven aan het plan. Zodra dat is gebeurd, krijgen de huidige bewoners urgentie bij het zoeken naar een nieuwe woning.
Als ze willen, mogen ze later terugkeren naar de nieuwbouwwoning.

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail.