Babbeltruc in Bilthoven, sieraden en geld kwijt

© RTV Utrecht
BILTHOVEN - In Bilthoven zijn oplichters actief die met een smoes proberen spullen te stelen. Volgens de politie sloegen ze gisteren toe aan de Planetenbaan.
Twee mannen belden daar aan en deden alsof ze namens energiebedrijf Eneco kwamen controleren of de verwarming goed werkte. De bewoner liet hen binnen.
Het slachtoffer werd door een van de mannen aan de praat gehouden terwijl de andere door het huis liep, zogenaamd voor een controle. Toen ze weer waren vertrokken bleken er sieraden en geld te missen.
De politie heeft een signalement van de verdachten verspreid. Het gaat om twee lichtgetinte mannen met zwart haar van ongeveer veertig jaar. Ze droegen donkere kleren en spraken onderling een buitenlandse taal. De politie wil graag in contact komen met mensen die iets hebben gezien, of mogelijk camerabeelden hebben van de twee mannen.

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail.