Mysterieuze drukte op Utrechtse wegen

UTRECHT - Hoewel er geen duidelijke reden voor is, heeft het verkeer in de stad Utrecht urenlang vastgestaan.
Vooral in Kanaleneiland en de wegen die leiden van Utrecht naar Nieuwegein staat het al uren muurvast. RTV Utrecht krijgt veel telefoontjes van mensen die soms al anderhalf uur doen over een ritje dat normaal tien minuten vergt.
De politie krijgt ook veel telefoontjes, maar kan geen verklaring geven voor de drukte. "Er is geen aanrijding, geen afsluiting, helemaal niets", zegt een politie-woordvoerder.
De Verkeersinformatiedienst meet alleen de snelwegen "En die zijn rustig", aldus een zegsman.
Rijkswaterstaat Utrecht verrmoedt dat werkzaamheden in Utrecht de boosdoener zijn. Op de Beneluxlaan wordt momenteel geasfalteerd.
Opmerkelijk is dat dinsdag en donderdag, maar niet vandaag, gemeten wordt hoeveel verkeer er op de wegen in Utrecht rijdt.

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail.