Tippelzone Europalaan Utrecht maandag weer open

© RTV Utrecht
UTRECHT - Tippelzone De Baan aan de Europalaan in Utrecht gaat vanaf maandag 27 juli weer open. Volgens de gemeente is het werken daar nu voldoende veilig.
De tippelzone ging op 16 maart op slot, als gevolg van de maatregelen tegen de verspreiding van het nieuwe coronavirus. Nadat sekswerkers per 1 juli hun werk weer mochten uitoefenen, bekeek de gemeente onder welke voorwaarden dit aan De Baan mogelijk was.
Sekswerkers worden geïnstrueerd om elke klant actief te vragen of ze gezondheidsklachten hebben. Daarnaast moeten ze zich bij milde klachten laten testen, waarbij ze tot de uitslag binnen is niet mogen werken.
De toenemende besmettingen van de laatste dagen zijn geen reden om de tippelzone nog langer gesloten te houden. De gemeente zegt dat er geen signalen zijn dat de toename is toe te schrijven aan contactberoepen of de seksbranche.

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail.