Herstel Bouwgein Nieuwegein kan beginnen

NIEUWEGEIN - Bouwgein in Nieuwegein kan in december beginnen met de wederopbouw van het afgebrande onderkomen. Vanaf 5 december gaat de bouwspeeltuin in de wijk Batau Noord daarom ongeveer twee maanden dicht.
Om kosten te besparen wil Bouwgein een deel van het werk laten doen door vrijwilligers. De speeltuin hoopt ook op hulp van bedrijven die een maatschappelijke bijdrage willen leveren en donaties voor de inboedel willen doen. Na de verbouwing komt de kinderopvang van Kind & Co ook weer terug op Bouwgein.
Begin 2010 brandde het net vernieuwde onderkomen van de bouwspeeltuin volledig af. Het was toen nog geen jaar in gebruik, nadat de voormalige Welzijnswerkinstelling als zelfstandige stichting verder was gegaan.