Vianen neemt bomenkap Vianen opnieuw onder de loep

VIANEN - De gemeente Vianen gaat de bomenkap in de wijk Monnikenhof opnieuw onder de loep nemen. In de tussentijd trekt ze haar vergunningaanvragen voor de kap in.
Wethouder Stolk vindt dat de gemeentelijke bomenverordening te onduidelijk is. Die moet eerst worden verbeterd, waarna de gemeente opnieuw een vergunning zal aanvragen om de bomen te kappen.
De bomen veroorzaken volgens de gemeente gevaarlijke situaties en hinderen bouwwerkzaamheden in de buurt van de plas Helsdingen. Buurtbewoners zijn het niet met de kap eens en maakten al eens de gang naar de rechter.
De bomenkap zal hoe dan ook na de zomer plaatsvinden. Dan is het namelijk broedseizoen voor de vogels en moeten de bomen met rust worden gelaten.

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail.