Roeiers van Utrechtse Viking winnen Amersfoortse Eemhead
PROVINCIE UTRECHT - Een combinatieboot met daarin twee roeiers van het Utrechtse Viking hebben de Keibokaal bij de Eemhead gewonnen. De acht-met-stuurman won van een combinatieboot met daarin de Orcanen Sjoerd Hamburger en Geert Cirkel.
De winnende boot, met Bart Hofenk en Marc Wissing, was bijna een minuut sneller. De tijd waarin werd gewonnen was 26 minuten, 51 seconden en 36 honderdsten.
Hemus uit Amersfoort werd in een combinatieboot derde op ruime achterstand. De Eemhead is een regatta over acht kilometer tussen Baarn en Amersfoort.
De roeisters van Gouda hebben bij het hoofdnummer bij de vrouwen de Koppelpoortbokaal gewonnen. De dubbel-vier-met-stuurvrouw was over zes kilometer de snelste.
Het vijftal deed er 27 minuten, 6 seconden en 60 honderdsten over. Zwolsche deed met veel boten mee en eindigde op de tweede, derde en vierde plek. Thuisvereniging Hemus uit Amersfoort werd vijfde.