Nacompetitie zaterdagvoetbal

PROVINCIE UTRECHT - Nacompetitie zaterdagvoetbal:
Topklasse/hoofdklasse
Hoofdklasse A:
23 mei
Achilles Veen - DOVO 2-1
1. Odin'59 1 3 (3-0)
2. Achilles Veen 2 3 (2-4)
3. DOVO 1 0 (1-2)
Programma 26 mei
DOVO - Odin'59
Poulewinnaar speelt in halve finale om een plaats in de topklasse tegen de nummer 13 uit de topklasse, Hoek.
In de andere halve finale spelen de klasseperiodekampioenen van de hoofdklasse B en C tegen elkaar.
Hoofdklasse/1e klasse
*mogelijke degradanten uit de hoofdklasse, de rest kan promoveren naar de hoofdklasse
23 mei

POULE 1

Rijsoord - FC Breukelen 0-2
1. FC Breukelen* 1 3 (2-0)
2. Eemdijk 1 3 (1-0)
3. Rijsoord 2 0 (0-3)
Programma 30 mei
FC Breukelen - Eemdijk

POULE 2

23 mei

DFS - JSV Nieuwegein 6-0
1. DFS* 1 3 (6-0)
2. Deltasport 1 1 (2-2)
3. JSV N'gein 2 1 (2-8)
Programma 30 mei
Deltasport - DFS
Poulewinnaars spelen volgend seizoen in de hoofdklasse
1e klasse/2e klasse, West 1
Halve finales (return):
Zaterdag 23 mei
Veensche Boys - Benschop 5-1 2-0 BENSCHOP DEGRADEERT
Almkerk* - DVVA 3-0
Argon - AFC 2-0
AMVJ - Woudenberg 0-1
Hierna, op 30 mei en 6 juni:
Argon - Veensche Boys
Almkerk - Woudenberg
Winnaars spelen volgend seizoen in de 1e klasse
2e klasse/3e klasse, West 1
Halve finales (return):
Zaterdag 23 mei
Scherpenzeel - Odysseus'91* 3-1
Elinkwijk* - FC Hilversum 0-1, Elinkwijk degradeert
IJFC - TOV 2-3, TOV wint na penalty's,
De Vecht - Hoevelaken 4-0
Hierna, op 30 mei en 6 juni:
TOV- Scherpenzeel (+ return)
Hilversum - De Vecht
Winnaars spelen volgend seizoen in de 2e klasse
2e klasse/3e klasse, Oost
Zaterdag 23 mei (Finales -1e wedstrijd)

VRC - VVOP 1-3

Renswoude - Advendo'57 2-2
Returns op 30 mei
Winnaars spelen volgend seizoen in de 2e klasse
3e klasse/4e klasse, West 1
Winnaars spelen volgend seizoen in de 3e klasse
Zaterdag 23 mei
VEV - Eemboys 1-4 Eemboys promoveert
Bunnik'73 - Kockengen* 0-1 Kockengen handhaaft zich
FC Driebergen*- Fortius 2-1 Driebergen handhaaft zich
Maarssen - Eemnes 5-3 Maarssen promoveert
3e klasse/4e klasse, West 1
poulewinnaar naar de 3e klasse.
Poule 20

NVC - HMS 4-4


1. NVC 2 4 (8-7)

2. HMS 1 1 (4-4)

3. DEV Doorn* 1 0 (3-4)
Programma 30 mei
HMS - DEV Doorn*
Poulewinnaar speelt volgend seizoen in de 3e klasse
3e klasse/4e klasse, West 2
poulewinnaar naar de 3e klasse.
Zaterdag 23 mei
Lopik - NiTA 1-1 NITA promoveert
3e klasse/4e klasse, Oost
Zaterdag 23 mei
Wageningen - DOSC 3-4 DOSC promoveert naar 3e klasse
SVP - Haarlo 1-1 SVP promoveert naar 3e klasse

POULE 13

Veenendaal -Excelsior Zetten 6-2
1. Candia'66 1 3 (6-0)
2. Veenendaal 1 3 (6-2)
3. Excelsior Zetten 2 0 (2-12)
Programma 30 mei
Candia'66 - Veenendaal

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail.