Willem Janssen in Een Berg Sport: "Eerste gevoel over blessure was slecht"







Het duel van zaterdag met FC Emmen komt voor Janssen nog te vroeg. "Het moment lijkt erger dan dat mijn blessure daadwerkelijk is geworden, daar ben ik wel blij mee", zegt Janssen die zijn pijlen richt op het duel van woensdag tegen Fortuna Sittard.
TEN HAG
Janssen volgt op dit moment een trainerscursus en hij loopt stage bij FC Utrecht onder 15. In zijn loopbaan heeft de verdediger al met verschillende trainers samengewerkt. Onder andere met Erik ten Hag, de trainer die deze week met Ajax de halve finale van de Champions League bereikte. "Hij laat geen dag onbenut om te werken aan zijn speelwijze", spreekt Janssen over de werkwijze van Ten Hag. "Hij heeft een bepaalde manier van leiding geven, je weet niet op voorhand of dat bij zo'n grote club werkt. Maar je ziet nu dat zijn kwaliteit eruit komt."
Presentator René van den Berg stelde Janssen de vraag wat het moeilijkste was dat ze bij FC Utrecht van Ten Hag onder de knie moesten krijgen. "Dat was de wisseling van spelgedachte", zegt Janssen resoluut. "We gingen 442 met een ruit spelen, er kwamen dingen bij kijken waarmee ik nog nooit in aanraking was gekomen. Met heel veel positiewisselingen dynamisch aanvallen, onder andere", spreekt de aanvoerder van FC Utrecht zich uit.
EMMEN
Zaterdagavond neemt FC Utrecht het om half 7 op tegen FC Emmen. "Heel vroeg storen en heel agressief, dat heeft Emmen bewezen dat ze dat kunnen", aldus FC Utrecht-trainer Dick Advocaat. "Wij moeten dus de bal hebben dus." De heren aan tafel zijn optimistisch over een goed resultaat in hun prognose.
ODE
Korneel Evers blikt in zijn wekelijkse Ode een kleine beetje terug, maar ook vooruit. Want een Europees ticket dit seizoen halen, dat zit er volgens hem wel in.
TIPKICK
Natuurlijk werd het programma afgesloten met een penalty van Janssen op Gert Kruys. Of het aan Janssen zijn blessure lag, dat weten we niet. Hij krijgt de bal in ieder geval niet tussen de palen.
Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail naar sport@rtvutrecht.nl.
Sportoverzicht

Kampong verliest bij doven van de lichten meer dan alleen punten tegen Bloemendaal
Het is de hockeymannen van Kampong niet gelukt om de topper tegen Bloemendaal winnend af te slu...

Hans van Breukelen in Een Berg Sport: 'Uitspraak Van Seumeren deed me denken aan mijn Challenger plan'
Hans van Breukelen (64) staat nog altijd in de geschiedenisboeken als de meest succesvolle Nede...

Cangeroes sneuvelt in kwartfinales
Voor de basketbalsters van Utrecht Cangeroes is de strijd om de landstitel geëindigd in de kwar...

Tessels moet planning aanpassen na uitstellen van 24 Uur Le Mans
Wayne Tessels heeft een behoorlijke tegenvaller te verduren gekregen in een toch al behoorlijk ...

Florian Wolf unaniem gekozen als trainer DOVO: 'Wilden breken met het verleden'
Florian Wolf tekent komend weekend een eenjarig contract als nieuwe hoofdtrainer van DOVO. De 3...

100 dagen tot Tokio: 'Nog even puntjes op de i voor de Olympische Spelen beginnen'
Nog 100 dagen en dan beginnen, zoals het er nu naar uitziet, de Olympische Spelen. Op 23 juli g...

Oud-sportjournalist Heinze Bakker op 79-jarige leeftijd overleden
Oud-sportjournalist Heinze Bakker is overleden, op 79-jarige leeftijd. Dat meldt de NOS. De oud...

Meeuwsen en Meppelink in Mexico voor drie toernooien
De beachvolleybaltop heeft zich verzameld in Mexico voor drie opeenvolgende World Tour-toernooi...

Atlete Dafne Schippers blij met voorrang op vaccinatie
Atlete Dafne Schippers kijkt uit naar het moment dat ze gevaccineerd is tegen het coronavirus. ...

Puts, Van Rouwendaal en Van Duijn naar EK Zwemmen in Hongarije
Drie regiogenoten zijn in mei van de partij tijdens het EK Zwemmen in Hongarije. Jesse Puts, Sh...

Van Veenendaal houdt nul in vijfklapper Oranjevrouwen
De Nederlandse voetbalsters hebben zich hersteld van de kansloze nederlaag tegen Spanje. Oranje...

De wederopstanding van Kampong: was Bos zo slecht of zijn Waasdorp en Dijkstra zo goed?
Het schokeffect is onmiskenbaar. Nadat Kampong vorige maand vrouwencoach Pieter Bos op non-acti...

Talent heeft minimaal 1.000 trainingsuren per jaar nodig, maar mag nu niets
Je zult maar sporttalent zijn en in coronatijd helemaal niet mogen trainen. Hugo van Houten uit...

Door de Lens van Ankie: aanstekelijk opgewekt
"Sinaasappelsap!" roepen ze in koor. "Ja, goed zo! Dat is echt veel beter dan cola na...

Amateurvoetbal: transfercarrousel draait alweer volop
De transfercarrousel in het amateurvoetbal draait alweer op volle toeren. De clubs in de tweede...