RTV Utrecht RTV Utrecht RTV Utrecht RTV Utrecht

Uitslagen nacompetities zaterdag

LEUSDEN - PD TWEEDE DIVISIE - DERDE DIVISIE

FC Lienden - GOES 2-1 (overall: 5-1)
Quick Boys - OSS 1920 1-0 (overall: 4-1)
VVSB - Hoek 4-2 (overall: 7-4)
OFC - ASWH n.n.b.

Volgende ronde:
FC Lienden - OFC/ASWH
Quick Boys - VVSB

PD DERDE DIVISIE - HOOFDKLASSE

Sparta Nijkerk - Jodan Boys 2-1 (overall: 4-1)
- Sparta Nijkerk in de volgende ronde tegen Eemdijk

SC Feyenoord - ACV 2-0 (overall: 3-0)
- SC Feyenoord in de volgende ronde tegen Staphorst

PD HOOFDKLASSE - EERSTE KLASSE

CSV Apeldoorn - Roda'46 0-1
- Apeldoorn degradeert, Roda'46 houdt zicht op promotie
- Roda'46 naar halve finale tegen Sliedrecht

PD EERSTE KLASSE A - TWEEDE KLASSE A/B WEST 1

Delta Sports'95 - OSV 4-1
CSW - Almere 2-0
- Delta Sports'95 in de halve finale tegen CSW
- CSW speelt voor handhaving, Delta Sports kan promoveren

PD EERSTE KLASSE D - TWEEDE KLASSE G/H OOST

De Merino's - Lelystad'67 2-4
- De Merino's is gedegradeerd naar de Tweede Klasse

Sparta Enschede - VRC 3-3 na verlenging, penalty's 5-4 voor Sparta
- VRC blijft Tweede Klasse spelen

PD EERSTE KLASSE C - TWEEDE KLASSE E/F ZUID 1

Geinoord - Pelikaan 1-0
- Geinoord in halve finale tegen Papendrecht

PD TWEEDE KLASSE B - DERDE KLASSE C/D WEST 1

Nita - DOSC 2-0
TOV - Hilversum 2-0
- Nita tegen TOV in de halve finale
- TOV speelt om handhaving, Nita voor promotie

VVZ'49 - OSM'75 4-2

Lopik - Jonathan 2-2 na verlenging, penalty's 5-4 Jonathan
- Lopik gedegradeerd
- VVZ'49 volgende week tegen Jonathan in de halve finale

PD TWEEDE KLASSE G - DERDE KLASSE A/B OOST

VVOP - CJVV 3-2

- VVOP in halve finale tegen Batavia'90

PD TWEEDE KLASSE F - DERDE KLASSE C/D ZUID 1

Zwaluwe - Ameide 4-2
- Zwaluwe in halve finale tegen De Zwerver


HSSC'61- Meerkerk 0-1 na verlenging
Brederodes - GDC 3-4
- Brederodes gedegradeerd
- Meerkerk volgende week tegen GDC in de halve finale

PD DERDE KLASSE D - VIERDE KLASSE E/F WEST 1

Eemnes - Cobu Boys 0-2
Kockengen - Hertha 9-3
- Cobu Boys volgende week tegen Kockengen in de halve finale
- Kockengen speelt voor handhaving, Cobu Boys voor promotie

Baarn - RKAVIC 6-6 na verlenging, penalty's 7-6 voor Baarn
CTO'70 - Eemboys 5-1
- CTO'70 volgende week tegen Baarn in de halve finale
- CTO'70 speelt voor handhaving, Baarn voor promotie

PD DERDE KLASSE D - VIERDE KLASSE G/H WEST 1

SVM - SV Panter 1-5
Bunnik'73 - EDO 5-4 na verlenging
- SV Panter volgende week tegen Bunnik'73 in de halve finale
- Bunnik speelt voor handhaving

VVA Achterberg - Odijk 2-1
DEV Doorn - Voorwaarts 0-1
- DEV Doorn gedegradeerd
- VVA Achterberg volgende week tegen Voorwaarts in de halve finale

PD DERDE KLASSE A - VIERDE KLASSE A/B WEST 2

Oegstgeest - Linschoten 3-0
- Oegstgeest in halve finale tegen Floreant

Kamerik - LSVV'70 0-3
- Kamerik gedegradeerd naar de 4e klasse
- LSVV'70 in halve finale tegen BSC'68


Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail naar sport@rtvutrecht.nl.

Lees ook




Sportoverzicht