Oefenprogramma topamateurs
PROVINCIE UTRECHT - De topamateurclubs uit de provincie Utrecht beginnen half juli aan de voorbereiding op de nieuwe competitie. Vanaf eind juli worden veel oefenduels gespeeld. In de Tweede en Derde divisie begint de competitie in het laatste weekend van augustus. Twee weken later beginnen ook de drie Hoofdklassers uit de provincie aan de competitie.
GVVV
22-07 GVVV - FC Lienden
27-07 GVVV - OJC Rosmalen
30-07 GVVV - Sparta Nijkerk
02-08 ODIN'59 - GVVV
06-08 GVVV - OSS 1920
10-08 Hercules - GVVV
13-08 GVVV - DVS'33 Ermelo
17-08 GVVV - Jong RKC Waalwijk
27-07 GVVV - OJC Rosmalen
30-07 GVVV - Sparta Nijkerk
02-08 ODIN'59 - GVVV
06-08 GVVV - OSS 1920
10-08 Hercules - GVVV
13-08 GVVV - DVS'33 Ermelo
17-08 GVVV - Jong RKC Waalwijk
SPAKENBURG
27-07 Volendam - Spakenburg
30-07 Spakenburg - DOVO
03-08 Spakenburg - Eemdijk
06-08 SDC Putten - Spakenburg
10-08 Spakenburg - SteDoCo
13-08 Spakenburg - Hercules
17-08 Spakenburg - Urk
30-07 Spakenburg - DOVO
03-08 Spakenburg - Eemdijk
06-08 SDC Putten - Spakenburg
10-08 Spakenburg - SteDoCo
13-08 Spakenburg - Hercules
17-08 Spakenburg - Urk
IJSSELMEERVOGELS
23-07 IJsselmeervogels - Jong PEC Zwolle
27-07 IJsselmeervogels - Eemdijk
03-08 IJsselmeervogels - Spijkenisse
06-08 IJsselmeervogels - DOVO
10-08 IJsselmeervogels - DVS'33 Ermelo
13-08 SDC Putten - IJsselmeervogels
17-08 IJsselmeervogels - Zwaluwen
27-07 IJsselmeervogels - Eemdijk
03-08 IJsselmeervogels - Spijkenisse
06-08 IJsselmeervogels - DOVO
10-08 IJsselmeervogels - DVS'33 Ermelo
13-08 SDC Putten - IJsselmeervogels
17-08 IJsselmeervogels - Zwaluwen
DOVO
27-07 DOVO - OFC
30-07 Spakenburg - DOVO
03-08 DOVO - DHSC
06-08 IJsselmeervogels - DOVO
10-08 Sparta Nijkerk - DOVO
30-07 Spakenburg - DOVO
03-08 DOVO - DHSC
06-08 IJsselmeervogels - DOVO
10-08 Sparta Nijkerk - DOVO
HERCULES
27-07 Hercules - Quick Boys
03-08 Hercules - VVOG
06-08 Hercules - Sportlust'46
10-08 Hercules - GVVV
13-08 Spakenburg - Hercules
17-08 Hercules - Sparta Nijkerk
03-08 Hercules - VVOG
06-08 Hercules - Sportlust'46
10-08 Hercules - GVVV
13-08 Spakenburg - Hercules
17-08 Hercules - Sparta Nijkerk
HOOGLAND
06-08 Hoogland - NSC Nijkerk
13-08 Sportlust'46 - Hoogland
13-08 Sportlust'46 - Hoogland
DHSC
03-08 DOVO - DHSC
10-08 GRC14 - DHSC
20-08 DHSC - Geinoord
03-09 DHSC - SO Soest
10-09 DHSC - Almkerk
10-08 GRC14 - DHSC
20-08 DHSC - Geinoord
03-09 DHSC - SO Soest
10-09 DHSC - Almkerk
EEMDIJK
27-07 IJsselmeervogels - Eemdijk
03-08 Spakenburg - Eemdijk
06-08 Eemdijk - WHC
10-08 Eemdijk - SDO
17-08 CSW - Eemdijk
24-08 Eemdijk - VWHEDW
03-08 Spakenburg - Eemdijk
06-08 Eemdijk - WHC
10-08 Eemdijk - SDO
17-08 CSW - Eemdijk
24-08 Eemdijk - VWHEDW
SPORTLUST'46
03-08 Sportlust'46 - SDO
06-08 Hercules - Sportlust'46
13-08 Sportlust'46 - Hoogland
17-08 AFC - Sportlust'46
20-08 Sportlust'46 - Xerxes DZB
24-08 Sportlust'46 - De Dijk
06-08 Hercules - Sportlust'46
13-08 Sportlust'46 - Hoogland
17-08 AFC - Sportlust'46
20-08 Sportlust'46 - Xerxes DZB
24-08 Sportlust'46 - De Dijk