RTV Utrecht RTV Utrecht RTV Utrecht RTV Utrecht

- advertentie -
- advertentie -

Transferoverzicht 2e divisie t/m hoofdklasse

1/10
PROVINCIE UTRECHT - De amateurvoetbalcompetities liggen stil, maar de 'transfermarkt' voor amateurs niet. RTV Utrecht houdt de transfers van en naar de hoogst spelende Utrechtse clubs bij, in de tweede divisie, de derde divisie en de hoofdklasse. Van de spelers waar een (?) achter de naam staat, is nog niet bekend waar zij volgend seizoen zullen spelen.

GVVV
Nieuw
Jan Evers (AWC)
Melvin van der Haar (eigen jeugd)
Hicham Haouat (Jong NEC)
Joshua Patrick (DVS'33)
Justin Spies (eigen jeugd)
Steven Theunissen (Jong PSV)
Jochem Twisker/trainer (Hercules)
Jan van Wijk (DTS'35 Ede)


 Steven Theunissen komt van Jong PSV naar GVVV Steven Theunissen komt van Jong PSV naar GVVV | Foto: Orange Pictures

Weg
Martin van Eck (Kampong)
Wesley Goeman (?)
Wilco den Hartog (DUNO)
Soufiane Laghmouchi (TEC Tiel)
Nick van der Linden (SDVB)
Jesse van Nieuwkerk (Sparta Nijkerk)
Niek Oosterlee/trainer (?)
Damiano Schet (Sportlust'46)

Spakenburg
Nieuw
Menno Heus (FC Lienden)
Nico Kroonenberg (eigen jeugd)
Floris van der Linden (Koninklijke HFC)
Luc Ruizendaal (eigen jeugd)
Frank Schilder (OFC)
Wimilio Vink (TEC)
Robin Zwartjens (Jong ADO Den Haag)



 Spakenburg-captain Barry Beijer stapt over naar DOVO Spakenburg-captain Barry Beijer stapt over naar DOVO | Foto: Geert Lommers

Weg
Barry Beijer (DOVO)
Jordi Deckers (Veensche Boys)
Jan van Diermen (Eemdijk, verhuurd)
Majid Ghaddari (?)
Tom van der Neut (TEC)
Marvin Renfurm (Hoogland)
Kevin Sterling (TEC)
Marlon Versteeg (De Treffers)
Mike Vreekamp (TEC)
Nathaniel Will (Lelystad'67)

IJsselmeervogels

Nieuw
Mike van den Ban (Katwijk)
Dylan Chiazor (De Graafschap)
Bjorn van Gorcom (Hercules)
Adil Haian (eigen jeugd)
Timo Kozjak (eigen jeugd)
Joey Lieshout (De Graafschap)
Huib Oversloot (Noordwijk)
Julian Prinsen (eigen jeugd)
Steff van Rooijen (Hercules)
Arwin van Soest (LRC Leerdam)
Berry Smit/trainer (Jong Volendam)
Gerry Vlak (Volendam)


 IJsselmeervogels lijft Hercules-talent Steff van Rooijen in IJsselmeervogels lijft Hercules-talent Steff van Rooijen in | Foto: Geert Lommers

Weg
Ali Akla (DVS'33)
Rick Blokhuis (Eemdijk)
Yannick Cortie (SteDoCo)
Lammert-Geert Heek (Eemdijk)
Gert Kruys/trainer (DHSC)
Wesley Mink (Eemdijk)
Achraf Nejmi (Eemdijk)
Gwaeron Stout (Kozakken Boys)
Quincy Veenhof (DVS'33)

DOVO
Nieuw
Barry Beijer (Spakenburg)
Nick de Bondt (HHC Hardenberg)
Shannon Carmelia (FC Lienden)
Gino Dix (SVW)
Bo van Essen (De Treffers)
Félino Helderton (FC Den Bosch)
Maarten van Ginkel (eigen jeugd)
Youri Roseboom (FC Eindhoven)
Niels Willems (DUNO)

 DOVO-aanvoerder Roy Bakkenes vertrekt naar Sparta Nijkerk DOVO-aanvoerder Roy Bakkenes vertrekt naar Sparta Nijkerk | Foto: Jeroen van den Berg

Weg
Roy Bakkenes (Sparta Nijkerk)
Jordi Balk (Sportlust'46)
Pernelly Biya (VVOG)
Jordi ter Borgh (DHSC)
Kesley den Haag (Sportlust'46)
Lars Middelwijk (Ajax ama.)
Kevin Schmidt (?)
Sebastiaan van der Sman (stopt)
Muhamed Vegalic (NSC Nijkerk)
Rick van Walsem (SDVB)

Sportlust'46

Nieuw
Romero Antonioli (Argon)
Jordi Balk (DOVO)
Marley Berkvens (DHSC)
Byron Burgering (FC Eindhoven)
Kesley den Haag (DOVO)
Thijs Hessling (eigen jeugd)
Wessel Meiring (Alphense Boys)
Abdel Metalsi (SKF Sered)
Damiano Schet (GVVV)
Mitchell van der Veer (Roda'46)
Daniel van Warven (DVS'33)
Bas van Zoest (Alphense Boys)


 Sportlust'46 versterkt zich met Damiano Schet (ex-GVVV) Sportlust'46 versterkt zich met Damiano Schet (ex-GVVV) | Foto: Geert Lommers

Evert Brouwers (Zeist)
Deen van Embriqs (?)
Mauro Franken (SDC Putten)
Glenn Geefshuijsen (Maarssen)
Abdelmalek el Hasnaoui (OFC)
Patrick Lopes Martins de Veiga (RVVH)
Terence Manschot (Loosdrecht)
Luke Molkenboer (?)
Youness Ouaali (?)
Sjoerd Vlasman (?)

Hercules
Nieuw
Hamza Azouagh (Kampong)
Rogier Benschop (Almere City)
Emanuel Davies (Zuidvogels)
Michiel van Doggenaar (SteDoCo)
Mats Grotenbreg (DUNO)
Nick Hak (TEC Tiel)
Niek Hoogveld (NEC)
René van der Kooy/trainer (SO Soest)
Jorn van Lunteren (Jodan Boys)
Enrico Patrick (DVS'33)
Tannay Uzan (FC Lienden)
Mitchell Zwart (SO Soest)


 Mitchell Zwart volgt trainer René van der Kooij van SO Soest naar Hercules Mitchell Zwart volgt trainer René van der Kooij van SO Soest naar Hercules | Foto: SO Soest

Weg
Colin Broers (Kampong)
Floris Burgers (JOS Watergraafsmeer)
Derek van Duren (lager elftal)
Bjorn van Gorcom (IJsselmeervogels)
Dave Hensbergen (FC Breukelen)
Ralph Hovestad (stopt)
Achraf Lamhamdi (NSC Nijkerk)
Tijani Noslin (DHSC)
Tim Pieters (FC Utrecht)
Steff van Rooijen (IJsselmeervogels)
Jochem Twisker/trainer (GVVV)
Gökhan Yasar (DHSC)
Jeffrey Vlug (stopt)

Hoogland
Nieuw
Jefta van den Broek (SDC Putten)
Frank Heus (Sparta Nijkerk)
Harrie Kersten (VVOG)
Cas Mocking (eigen jeugd)
Noah Moghaddasian (B-selectie)
Abou Ouaddou (Loosdrecht)
Marvin Renfurm (Spakenburg)
Amin Said (Loosdrecht)
Roy Versluis/trainer (Loosdrecht)
Bas Wobbes (VVOG)

 Bas Wobbes keert na een jaar VVOG terug bij Hoogland Bas Wobbes keert na een jaar VVOG terug bij Hoogland | Foto: Jan Kruijdenberg

Weg
Surainy Carolus (SDO)
Fouad Dahmani (Loosdrecht)
Dave Dekker (stopt)
Erwin Hermsen (stopt)
Raymond Prins/trainer (sabattical)

DHSC

Nieuw
Jordi ter Borgh (DOVO)
Gert Kruys/trainer (IJsselmeervogels)
Soufian Moro (DVS'33)
Tijani Noslin (Hercules)
Nick Turksma (FC Breukelen)
Gökhan Yasar (Hercules)

 DHSC haalde topscorer Gökhan Yasar weg bij stadgenoot Hercules DHSC haalde topscorer Gökhan Yasar weg bij stadgenoot Hercules | Foto: Orange Pictures

Weg
Marley Berkvens (Sportlust'46)
Thom Buis (Zeist)
Ryan de Jong (FC Hilversum)
Vlatko Lazic (Jodan Boys)
Gennaro Snijders (FC Abcoude)
John Vink/trainer (FC De Bilt)
Mitch van der Vlist (Maarssen)

Eemdijk

Nieuw
Rick Blokhuis (IJsselmeervogels)
Jan van Diermen (Spakenburg/gehuurd)
Lammert-Geert Heek (IJsselmeervogels)
Wesley Mink (IJsselmeervogels)
Achraf Nejmi (IJsselmeervogels)
Nigel van Zelst (Roda'46)

 Achraf Nejmi, volgend seizoen Eemdijk in plaats van IJsselmeervogels Achraf Nejmi, volgend seizoen Eemdijk in plaats van IJsselmeervogels | Foto: Geert Lommers

Weg
Niels Beekhuis (Spakenburg 2)
Wouter Beukers (Sparta Nijkerk)
Renco van Eeken (stopt)
Jan de Graaf (lager elftal)
Klaas de Graaf (stopt)
Thim de Graaf (lager elftal)
Wouter de Graaf (IJsselmeervogels 2)
David van de Groep (Spakenburg 2)
Tim van Halteren (Spakenburg 2)
Rafik el Hamdi (VVOG)
Rick Muijs (Spakenburg 2)
Dominique Wallet (lager elftal)
Jan Vedder (IJsselmeervogels 2)

Overige
Tenslotte zijn er ook nog spelers van lager spelende Utrechtse clubs, die naar een club in de 2e of 3e divisie of een hoofdklasser buiten de provincie overstappen.

Dylan Timber van Kampong naar Sparta Nijkerk
Yassine el Hanouti van LRC Leerdam naar VVOG


Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail naar sport@rtvutrecht.nl.






Sportoverzicht

- advertentie -


- advertentie -
- advertentie -
- advertentie -