Transferoverzicht 2e divisie t/m hoofdklasse
PROVINCIE UTRECHT - De amateurvoetbalcompetities gaan weer beginnen, en dat gebeurt met selecties die de nodige wijzigingen hebben ondergaan ten opzichte van vorig seizoen. RTV Utrecht heeft de transfers van en naar de hoogst spelende Utrechtse clubs op een rijtje gezet, in de tweede divisie, de derde divisie en de hoofdklasse. Van de spelers waar een (?) achter de naam staat, is nog niet bekend waar zij volgend seizoen zullen spelen.
GVVV
Nieuw
Jan Evers (AWC)
Melvin van der Haar (eigen jeugd)
Hicham Haouat (Jong NEC)
Joshua Patrick (DVS'33)
Justin Spies (eigen jeugd)
Lars ten Teije (Vitesse)
Steven Theunissen (Jong PSV)
Jochem Twisker/trainer (Hercules)
Jan van Wijk (DTS'35 Ede)
Jan Evers (AWC)
Melvin van der Haar (eigen jeugd)
Hicham Haouat (Jong NEC)
Joshua Patrick (DVS'33)
Justin Spies (eigen jeugd)
Lars ten Teije (Vitesse)
Steven Theunissen (Jong PSV)
Jochem Twisker/trainer (Hercules)
Jan van Wijk (DTS'35 Ede)
Weg
Martin van Eck (Kampong)
Wesley Goeman (Westlandia)
Wilco den Hartog (DUNO)
Soufiane Laghmouchi (TEC Tiel)
Nick van der Linden (SDVB)
Jesse van Nieuwkerk (Sparta Nijkerk)
Niek Oosterlee/trainer (?)
Berry Powel (?)
Damiano Schet (Sportlust'46)
Martin van Eck (Kampong)
Wesley Goeman (Westlandia)
Wilco den Hartog (DUNO)
Soufiane Laghmouchi (TEC Tiel)
Nick van der Linden (SDVB)
Jesse van Nieuwkerk (Sparta Nijkerk)
Niek Oosterlee/trainer (?)
Berry Powel (?)
Damiano Schet (Sportlust'46)
Spakenburg
Nieuw
Menno Heus (FC Lienden)
Nico Kroonenberg (eigen jeugd)
Floris van der Linden (Koninklijke HFC)
Frank Olijve (De Graafschap)
Luc Ruizendaal (eigen jeugd)
Frank Schilder (OFC)
Diego Snepvangers (NAC)
Wimilio Vink (TEC)
Robin Zwartjens (Jong ADO Den Haag)
Menno Heus (FC Lienden)
Nico Kroonenberg (eigen jeugd)
Floris van der Linden (Koninklijke HFC)
Frank Olijve (De Graafschap)
Luc Ruizendaal (eigen jeugd)
Frank Schilder (OFC)
Diego Snepvangers (NAC)
Wimilio Vink (TEC)
Robin Zwartjens (Jong ADO Den Haag)
Weg
Barry Beijer (DOVO)
Roy Castien (Koninklijke HFC)
Jordi Deckers (Veensche Boys)
Jan van Diermen (Eemdijk, verhuurd)
Majid Ghaddari (?)
Tom van der Neut (TEC)
Marvin Renfurm (Hoogland)
Kevin Sterling (TEC)
Marlon Versteeg (De Treffers)
Mike Vreekamp (TEC)
Nathaniel Will (Lelystad'67)
Barry Beijer (DOVO)
Roy Castien (Koninklijke HFC)
Jordi Deckers (Veensche Boys)
Jan van Diermen (Eemdijk, verhuurd)
Majid Ghaddari (?)
Tom van der Neut (TEC)
Marvin Renfurm (Hoogland)
Kevin Sterling (TEC)
Marlon Versteeg (De Treffers)
Mike Vreekamp (TEC)
Nathaniel Will (Lelystad'67)
IJsselmeervogels
Nieuw
Philippe van Arnhem (Botev Plovdiv, BUL)
Mike van den Ban (Katwijk)
Bjorn va nGorcom (Hercules)
Adil Haian (eigen jeugd)
Timo Kozjak (eigen jeugd)
Joey Lieshout (De Graafschap)
Huib Oversloot (Noordwijk)
Julian Prinsen (eigen jeugd)
Arwin van Soest (LRC Leerdam)
Berry Smit/trainer (Jong Volendam)
Gerry Vlak (Volendam)
Philippe van Arnhem (Botev Plovdiv, BUL)
Mike van den Ban (Katwijk)
Bjorn va nGorcom (Hercules)
Adil Haian (eigen jeugd)
Timo Kozjak (eigen jeugd)
Joey Lieshout (De Graafschap)
Huib Oversloot (Noordwijk)
Julian Prinsen (eigen jeugd)
Arwin van Soest (LRC Leerdam)
Berry Smit/trainer (Jong Volendam)
Gerry Vlak (Volendam)
Weg
Ali Akla (DVS'33)
Rick Blokhuis (Eemdijk)
Yannick Cortie (SteDoCo)
Lammert-Geert Heek (Eemdijk)
Gert Kruys/trainer (DHSC)
Gillian Justiana (assistent bondscoach Curaçao)
Wesley Mink (Eemdijk)
Achraf Nejmi (Eemdijk)
Gwaeron Stout (Kozakken Boys)
Quincy Veenhof (DVS'33)
Ali Akla (DVS'33)
Rick Blokhuis (Eemdijk)
Yannick Cortie (SteDoCo)
Lammert-Geert Heek (Eemdijk)
Gert Kruys/trainer (DHSC)
Gillian Justiana (assistent bondscoach Curaçao)
Wesley Mink (Eemdijk)
Achraf Nejmi (Eemdijk)
Gwaeron Stout (Kozakken Boys)
Quincy Veenhof (DVS'33)
DOVO
Nieuw
Barry Beijer (Spakenburg)
Nick de Bondt (HHC Hardenberg)
Shannon Carmelia (FC Lienden)
Gino Dix (SVW)
Bo van Essen (De Treffers)
Félino Helderton (FC Den Bosch)
Maarten van Ginkel (eigen jeugd)
Jordie van der Laan (ASWH)
Youri Roseboom (FC Eindhoven)
Ciarán Summers (Queen's Park)
Niels Willems (DUNO)
Barry Beijer (Spakenburg)
Nick de Bondt (HHC Hardenberg)
Shannon Carmelia (FC Lienden)
Gino Dix (SVW)
Bo van Essen (De Treffers)
Félino Helderton (FC Den Bosch)
Maarten van Ginkel (eigen jeugd)
Jordie van der Laan (ASWH)
Youri Roseboom (FC Eindhoven)
Ciarán Summers (Queen's Park)
Niels Willems (DUNO)
Weg
Roy Bakkenes (Sparta Nijkerk)
Jordi Balk (Sportlust'46)
Pernelly Biya (VVOG)
Jordi ter Borgh (DHSC)
Kesley den Haag (Sportlust'46)
Mourad Marbouh (Scherpenzeel)
Lars Middelwijk (Ajax ama.)
Kevin Schmidt (VVOG)
Sebastiaan van der Sman (stopt)
Muhamed Vegalic (NSC Nijkerk)
Rick van Walsem (SDVB)
Roy Bakkenes (Sparta Nijkerk)
Jordi Balk (Sportlust'46)
Pernelly Biya (VVOG)
Jordi ter Borgh (DHSC)
Kesley den Haag (Sportlust'46)
Mourad Marbouh (Scherpenzeel)
Lars Middelwijk (Ajax ama.)
Kevin Schmidt (VVOG)
Sebastiaan van der Sman (stopt)
Muhamed Vegalic (NSC Nijkerk)
Rick van Walsem (SDVB)
Sportlust'46
Nieuw
Romero Antonioli (Argon)
Jordi Balk (DOVO)
Marley Berkvens (DHSC)
Byron Burgering (FC Eindhoven)
Kesley den Haag (DOVO)
Thijs Hessling (eigen jeugd)
Wessel Meiring (Alphense Boys)
Abdel Metalsi (SKF Sered)
Damiano Schet (GVVV)
Mitchell van der Veer (Roda'46)
Daniel van Warven (DVS'33)
Bas van Zoest (Alphense Boys)
Romero Antonioli (Argon)
Jordi Balk (DOVO)
Marley Berkvens (DHSC)
Byron Burgering (FC Eindhoven)
Kesley den Haag (DOVO)
Thijs Hessling (eigen jeugd)
Wessel Meiring (Alphense Boys)
Abdel Metalsi (SKF Sered)
Damiano Schet (GVVV)
Mitchell van der Veer (Roda'46)
Daniel van Warven (DVS'33)
Bas van Zoest (Alphense Boys)
Evert Brouwers (Zeist)
Deen van Embriqs (Maarssen)
Mauro Franken (SDC Putten)
Glenn Geefshuijsen (Maarssen)
Abdelmalek el Hasnaoui (OFC)
Menno de Jong (?)
Patrick Lopes Martins de Veiga (RVVH)
Terence Manschot (Loosdrecht)
Luke Molkenboer (?)
Menno de Jong (?)
Youness Ouaali (?)
Sjoerd Vlasman (?)
Deen van Embriqs (Maarssen)
Mauro Franken (SDC Putten)
Glenn Geefshuijsen (Maarssen)
Abdelmalek el Hasnaoui (OFC)
Menno de Jong (?)
Patrick Lopes Martins de Veiga (RVVH)
Terence Manschot (Loosdrecht)
Luke Molkenboer (?)
Menno de Jong (?)
Youness Ouaali (?)
Sjoerd Vlasman (?)
Hercules
Nieuw
Hamza Azouagh (Kampong)
Rogier Benschop (Almere City)
Emanuel Davies (Zuidvogels)
Michiel van Doggenaar (SteDoCo)
Mats Grotenbreg (DUNO)
Nick Hak (TEC Tiel)
Niek Hoogveld (NEC)
René van der Kooy/trainer (SO Soest)
Jorn van Lunteren (Jodan Boys)
Enrico Patrick (DVS'33)
Tannay Uzan (FC Lienden)
Mitchell Zwart (SO Soest)
Hamza Azouagh (Kampong)
Rogier Benschop (Almere City)
Emanuel Davies (Zuidvogels)
Michiel van Doggenaar (SteDoCo)
Mats Grotenbreg (DUNO)
Nick Hak (TEC Tiel)
Niek Hoogveld (NEC)
René van der Kooy/trainer (SO Soest)
Jorn van Lunteren (Jodan Boys)
Enrico Patrick (DVS'33)
Tannay Uzan (FC Lienden)
Mitchell Zwart (SO Soest)
Weg
Conner Blöte (SO Soest)
Colin Broers (Kampong)
Floris Burgers (JOS Watergraafsmeer)
Zackaria Doumajd (TOGB)
Derek van Duren (lager elftal)
Bjorn van Gorcom (IJsselmeervogels)
Dave Hensbergen (FC Breukelen)
Ralph Hovestad (stopt)
Achraf Lamhamdi (NSC Nijkerk)
Tijani Noslin (DHSC)
Luc den Otter (VV Van Nispen)
Tim Pieters (FC Utrecht)
Jochem Twisker/trainer (GVVV)
Gökhan Yasar (DHSC)
Jeffrey Vlug (stopt)
Tom Waltman (LRC Leerdam)
Conner Blöte (SO Soest)
Colin Broers (Kampong)
Floris Burgers (JOS Watergraafsmeer)
Zackaria Doumajd (TOGB)
Derek van Duren (lager elftal)
Bjorn van Gorcom (IJsselmeervogels)
Dave Hensbergen (FC Breukelen)
Ralph Hovestad (stopt)
Achraf Lamhamdi (NSC Nijkerk)
Tijani Noslin (DHSC)
Luc den Otter (VV Van Nispen)
Tim Pieters (FC Utrecht)
Jochem Twisker/trainer (GVVV)
Gökhan Yasar (DHSC)
Jeffrey Vlug (stopt)
Tom Waltman (LRC Leerdam)
Hoogland
Nieuw
Jefta van den Broek (SDC Putten)
Frank Heus (Sparta Nijkerk)
Harrie Kersten (VVOG)
Cas Mocking (eigen jeugd)
Noah Moghaddasian (B-selectie)
Abou Ouaddou (Loosdrecht)
Marvin Renfurm (Spakenburg)
Amin Said (Loosdrecht)
Roy Versluis/trainer (Loosdrecht)
Bas Wobbes (VVOG)
Jefta van den Broek (SDC Putten)
Frank Heus (Sparta Nijkerk)
Harrie Kersten (VVOG)
Cas Mocking (eigen jeugd)
Noah Moghaddasian (B-selectie)
Abou Ouaddou (Loosdrecht)
Marvin Renfurm (Spakenburg)
Amin Said (Loosdrecht)
Roy Versluis/trainer (Loosdrecht)
Bas Wobbes (VVOG)
Weg
Surainy Carolus (SDO)
Fouad Dahmani (Loosdrecht)
Dave Dekker (stopt)
Erwin Hermsen (stopt)
Raymond Prins/trainer (sabattical)
Surainy Carolus (SDO)
Fouad Dahmani (Loosdrecht)
Dave Dekker (stopt)
Erwin Hermsen (stopt)
Raymond Prins/trainer (sabattical)
DHSC
Nieuw
Jordi ter Borgh (DOVO)
Gert Kruys/trainer (IJsselmeervogels)
Soufian Moro (DVS'33)
Tijani Noslin (Hercules)
Nick Turksma (FC Breukelen)
Gökhan Yasar (Hercules)
Jordi ter Borgh (DOVO)
Gert Kruys/trainer (IJsselmeervogels)
Soufian Moro (DVS'33)
Tijani Noslin (Hercules)
Nick Turksma (FC Breukelen)
Gökhan Yasar (Hercules)
Weg
Marley Berkvens (Sportlust'46)
Thom Buis (Zeist)
Ryan de Jong (FC Hilversum)
Vlatko Lazic (Jodan Boys)
Gennaro Snijders (FC Abcoude)
John Vink/trainer (FC De Bilt)
Mitch van der Vlist (Maarssen)
Marley Berkvens (Sportlust'46)
Thom Buis (Zeist)
Ryan de Jong (FC Hilversum)
Vlatko Lazic (Jodan Boys)
Gennaro Snijders (FC Abcoude)
John Vink/trainer (FC De Bilt)
Mitch van der Vlist (Maarssen)
Eemdijk
Nieuw
Rick Blokhuis (IJsselmeervogels)
Jan van Diermen (Spakenburg/gehuurd)
Lammert-Geert Heek (IJsselmeervogels)
Wesley Mink (IJsselmeervogels)
Achraf Nejmi (IJsselmeervogels)
Nigel van Zelst (Roda'46)
Rick Blokhuis (IJsselmeervogels)
Jan van Diermen (Spakenburg/gehuurd)
Lammert-Geert Heek (IJsselmeervogels)
Wesley Mink (IJsselmeervogels)
Achraf Nejmi (IJsselmeervogels)
Nigel van Zelst (Roda'46)
Weg
Niels Beekhuis (Spakenburg 2)
Wouter Beukers (Sparta Nijkerk)
Renco van Eeken (stopt)
Jan de Graaf (lager elftal)
Klaas de Graaf (stopt)
Thim de Graaf (lager elftal)
Wouter de Graaf (IJsselmeervogels 2)
David van de Groep (Spakenburg 2)
Tim van Halteren (Spakenburg 2)
Rafik el Hamdi (VVOG)
Hans Hartog (Venray)
Rick Muijs (Spakenburg 2)
Dominique Wallet (lager elftal)
Jan Vedder (IJsselmeervogels 2)
Niels Beekhuis (Spakenburg 2)
Wouter Beukers (Sparta Nijkerk)
Renco van Eeken (stopt)
Jan de Graaf (lager elftal)
Klaas de Graaf (stopt)
Thim de Graaf (lager elftal)
Wouter de Graaf (IJsselmeervogels 2)
David van de Groep (Spakenburg 2)
Tim van Halteren (Spakenburg 2)
Rafik el Hamdi (VVOG)
Hans Hartog (Venray)
Rick Muijs (Spakenburg 2)
Dominique Wallet (lager elftal)
Jan Vedder (IJsselmeervogels 2)
Overige
Tenslotte zijn er ook nog spelers van lager spelende Utrechtse clubs, die naar een club in de 2e of 3e divisie of een hoofdklasser buiten de provincie overstappen.
Dylan Timber van Kampong naar Sparta Nijkerk
Yassine el Hanouti van LRC Leerdam naar VVOG
Yassine el Hanouti van LRC Leerdam naar VVOG