Transferoverzicht tophockey in Utrecht
PROVINCIE UTRECHT - De zomerstop is de periode van de transfers, ook in het tophockey. RTV Utrecht houdt de transfers van en naar de hoogst spelende Utrechtse clubs bij, in de hoofdklasse en de promotieklasse. Van de spelers waar een (?) achter de naam staat, is niet bij ons bekend waar zij volgend seizoen zullen spelen.
Kampong (mannen)
Nieuw
Roelant Oltmans/coach (bondscoach Maleisië)
Roelant Oltmans/coach (bondscoach Maleisië)
Weg
Casper Roelofs (Voordaan)
David Wolff (?)
Casper Roelofs (Voordaan)
David Wolff (?)
Kampong (vrouwen)
Nieuw
Pieter Bos (coach, was assistent)
Julia van den Heuvel (Den Bosch)
María del Pilar Romang (Bloemendaal)
Ina Stravasius (Voordaan)
Pieter Bos (coach, was assistent)
Julia van den Heuvel (Den Bosch)
María del Pilar Romang (Bloemendaal)
Ina Stravasius (Voordaan)
Weg
Ingeborg Dijkstra (?)
Lisa Gerritsen (?)
Elsie Nix (Pinoké)
Anna van der Putten (?)
Tessa Schoenaker (?)
Michiel van der Struijk (coach, Cartouche)
Marieke van der Vis (?)
Ingeborg Dijkstra (?)
Lisa Gerritsen (?)
Elsie Nix (Pinoké)
Anna van der Putten (?)
Tessa Schoenaker (?)
Michiel van der Struijk (coach, Cartouche)
Marieke van der Vis (?)
SCHC (vrouwen)
Schaerweijde (mannen)
Nieuw
Bas van Dedem (Voordaan)
Casper Horn
Tim Oudenaller (coach, Qui Vive)
Jelle Westendorp (Qui Vive)
Bas van Dedem (Voordaan)
Casper Horn
Tim Oudenaller (coach, Qui Vive)
Jelle Westendorp (Qui Vive)
Weg
Fareed Ahmad (?)
IJsse Dubbeldam (?)
Erik Hemesath (Voordaan)
Koen Merckx (?)
Simon Mobach (?)
Fareed Ahmad (?)
IJsse Dubbeldam (?)
Erik Hemesath (Voordaan)
Koen Merckx (?)
Simon Mobach (?)
SCHC mannen
Nieuw
Daan Arends (eigen jeugd)
Bob Cleophas (Pinoké A1)
Daan Schooleman (Kampong A1)
Floris Steenman (Qui Vive)
Tim Tieleman (Groningen)
Bram Weers (Pinoké)
Daan Arends (eigen jeugd)
Bob Cleophas (Pinoké A1)
Daan Schooleman (Kampong A1)
Floris Steenman (Qui Vive)
Tim Tieleman (Groningen)
Bram Weers (Pinoké)
Weg
Bas Appels (stopt)
Luuk van Duren (HGC)
Thomas Herwijn (buitenland)
Douwe Lankhout (Were Di)
Bas Appels (stopt)
Luuk van Duren (HGC)
Thomas Herwijn (buitenland)
Douwe Lankhout (Were Di)
Voordaan mannen
Nieuw
Thomas van Battum (USHC)
Tom Frohn (Qui Vive)
Daan 't Gilde (Nijmegen)
Erik Hemesath (Schaerweijde)
Guido Leliveld (Nijmegen)
Casper Roelofs (Kampong)
Dylan Vermeij (Qui Vive)
Ivo Visser (Kampong A1)
Thomas van Battum (USHC)
Tom Frohn (Qui Vive)
Daan 't Gilde (Nijmegen)
Erik Hemesath (Schaerweijde)
Guido Leliveld (Nijmegen)
Casper Roelofs (Kampong)
Dylan Vermeij (Qui Vive)
Ivo Visser (Kampong A1)
Weg
Justus Cardinaal (Huizen)
Bas van Dedem (Schaerweijde)
Paul Koot (Leiden)
Joachim Lowenthal (HIC)
Stijn Molcenboer (IJsseloever)
Junior Schilte (Gooische)
Wouter Stijl (Voordaan 2)
Justus Cardinaal (Huizen)
Bas van Dedem (Schaerweijde)
Paul Koot (Leiden)
Joachim Lowenthal (HIC)
Stijn Molcenboer (IJsseloever)
Junior Schilte (Gooische)
Wouter Stijl (Voordaan 2)