Verschoor ambitieus na laatste raceweekend F3: "Ik wil nu naar de Formule 2"

BENSCHOP - Dit weekend stond het laatste raceweekend op het programma voor de coureurs van de Formule 3. Benschopper Richard Verschoor kijkt alweer vooruit. Hij ziet zichzelf volgend jaar graag een klasse hoger rijden, in de Formule 2.
Ze staan er open voor, maar dat geeft nog geen zekerheid
"Ik wil heel graag naar de Formule 2", spreekt hij ambitieus uit. Zijn huidige ploeg MP Motorsport is al actief in die raceklasse. "Dat is een mooie opening. Ik praat er zeker met ze over. Maar goed: iedereen praat en er moet eerst getekend worden. Ze staan er open voor, maar dat geeft nog geen zekerheid."
Negende in eindstand
In het Formule 3-seizoen is Verschoor uiteindelijk negende geworden. Vooraf had hij gehoopt om voor de bovenste plekken te strijden. "Het is jammer dat het na de eerste drie races minder ging", blikt Verschoor terug. Hij sloot het seizoen nog positief af. Hij startte zondag vanaf P12 en werd uiteindelijk vijfde. "Bij de start had ik er al een paar te pakken en voornamelijk haalde ik ze in bocht 1 in."
Richard Verschoor blikt in Namen en Rugnummers terug en vooruit