Amateurvoetbal: de transfers van deze zomer in de top op een rijtje gezet
provincie Utrecht - In de top van het amateurvoetbal zijn de clubs alweer volop bezig met het samenstellen van de selecties voor komend seizoen. Spelers komen, spelers gaan, trainers komen, trainers gaan. In onderstaand overzicht zetten we alle mutaties van de tweede divisie tot en met de hoofdklasse van de clubs in de provincie Utrecht op een rij.
IJsselmeervogels
Nieuw
Jarno Westerman (PEC Zwolle)
Jordy Ruizendaal (Jong NEC)
Kevin Sterling (TEC)
Kian Visser (Harkemase Boys)
Maarten List (Fortuna Wormerveer)
Morad el Haddouti (zonder club)
Pim ten Have (Excelsior'31)
Youssef Blel (VVSB)
Wessel Boer (Koninklijke HFC)
Jordy Ruizendaal (Jong NEC)
Kevin Sterling (TEC)
Kian Visser (Harkemase Boys)
Maarten List (Fortuna Wormerveer)
Morad el Haddouti (zonder club)
Pim ten Have (Excelsior'31)
Youssef Blel (VVSB)
Wessel Boer (Koninklijke HFC)
Weg
Danny van den Meiracker (Quick Boys)
Rydell Poepon (Ajax amateurs)
Dylan de Braal (SteDoCo)
Eef van Riel (Scherpenzeel)
Ilias Boudouni (Scherpenzeel)
Jeffrey Buitenhuis (SVZW)
Jerrel Hak (Jong Sparta)
Marciano van Leijenhorst (Hees)
Pieter Langedijk (Excelsior Maassluis)
Sergio Kozjak (Huizen)
Stan Beune (Heracles/FC Twente O21)
Yassine Tekfaoui (DHSC)
Rydell Poepon (Ajax amateurs)
Dylan de Braal (SteDoCo)
Eef van Riel (Scherpenzeel)
Ilias Boudouni (Scherpenzeel)
Jeffrey Buitenhuis (SVZW)
Jerrel Hak (Jong Sparta)
Marciano van Leijenhorst (Hees)
Pieter Langedijk (Excelsior Maassluis)
Sergio Kozjak (Huizen)
Stan Beune (Heracles/FC Twente O21)
Yassine Tekfaoui (DHSC)
GVVV
Nieuw
Anthony Berenstein (Telstar)
Barry Maguire (FC Den Bosch)
Damian Stiemer (NSC Nijkerk)
Ezra Hoogenboom (Almere City)
Gendrich Sillé (De Meern)
Ilias Latif (Alphense Boys)
Jan Schimmel (Kozakken Boys)
Quiermo Dumay (Go Ahead Eagles)
Quincy Veenhof (DVS'33)
Ruben van Kouwen (Fortuna Sittard)
Barry Maguire (FC Den Bosch)
Damian Stiemer (NSC Nijkerk)
Ezra Hoogenboom (Almere City)
Gendrich Sillé (De Meern)
Ilias Latif (Alphense Boys)
Jan Schimmel (Kozakken Boys)
Quiermo Dumay (Go Ahead Eagles)
Quincy Veenhof (DVS'33)
Ruben van Kouwen (Fortuna Sittard)
Weg
Achraf Nejmi (sabbatical)
Adham el Idrissi (TEC)
Bilal Tmim (NSC Nijkerk)
Dion van Toorn (Orion)
Fabio Hendriksen (?)
Hicham Haouat (DOVO)
Jaidy van Meegdenburg (De Merino's)
Johan Jansen (Sparta Nijkerk)
Joshua Patrick (Sportlust'46)
Kai Huisman (Bennekom)
Lars ten Teije (TEC, verhuurd aan Scherpenzeel)
Steven Teunissen (SDOUC)
Tom Oostinjen (gestopt)
Adham el Idrissi (TEC)
Bilal Tmim (NSC Nijkerk)
Dion van Toorn (Orion)
Fabio Hendriksen (?)
Hicham Haouat (DOVO)
Jaidy van Meegdenburg (De Merino's)
Johan Jansen (Sparta Nijkerk)
Joshua Patrick (Sportlust'46)
Kai Huisman (Bennekom)
Lars ten Teije (TEC, verhuurd aan Scherpenzeel)
Steven Teunissen (SDOUC)
Tom Oostinjen (gestopt)
Spakenburg
Nieuw
Alessandro Damen (Heracles)
Dion Vlak (Jong Volendam)
Dwayne Green (zonder club)
Koen Wesdorp (AFC)
Luuk Admiraal (Excelsior R'dam, gehuurd)
Mark Veenhoven (Kozakken Boys)
Masies Artien (Rijnsburgse Boys)
Maurice de Ruiter (Sparta Nijkerk)
Nick Verhagen (Sportlust'46)
Patrick Loenen (trainer/Sportlust'46)
Peter van de Groep (Spakenburg O23)
Thomas Heideman (Sportlust'46)
Vincent Volkert (Koninklijke HFC)
Dion Vlak (Jong Volendam)
Dwayne Green (zonder club)
Koen Wesdorp (AFC)
Luuk Admiraal (Excelsior R'dam, gehuurd)
Mark Veenhoven (Kozakken Boys)
Masies Artien (Rijnsburgse Boys)
Maurice de Ruiter (Sparta Nijkerk)
Nick Verhagen (Sportlust'46)
Patrick Loenen (trainer/Sportlust'46)
Peter van de Groep (Spakenburg O23)
Thomas Heideman (Sportlust'46)
Vincent Volkert (Koninklijke HFC)
Weg
Frank Olijve (DVS'33)
Frank Schilder (Olympia Haarlem)
Jasper Beekhuis (Eemdijk)
Jauke Beekhuis (Eemdijk)
Joël Amakodo (OFC)
Leon ter Wielen (WHC)
Luuk Brand (Jodan Boys)
Ravelino Junte (Quick Boys)
Roy Terschegget (De Merino's)
Roy Tol (RKAV Volendam)
Sanny Monteiro (Sportlust'46)
Yannick Zeeman (DOVO)
Frank Schilder (Olympia Haarlem)
Jasper Beekhuis (Eemdijk)
Jauke Beekhuis (Eemdijk)
Joël Amakodo (OFC)
Leon ter Wielen (WHC)
Luuk Brand (Jodan Boys)
Ravelino Junte (Quick Boys)
Roy Terschegget (De Merino's)
Roy Tol (RKAV Volendam)
Sanny Monteiro (Sportlust'46)
Yannick Zeeman (DOVO)
DOVO
Nieuw
Ebbe Wenting (De Graafschap)
Dennis Hettinga (De Treffers)
Franklin Rodriguez (zonder club)
Hicham Haouat (GVVV)
Lars Molenaar (DUNO)
Marlon Versteeg (De Treffers)
Paul Oostermeijer (NEC O18)
Shaquille Prijor (Ter Leede)
Tom van der Neut (TEC)
Yannick Zeeman (Spakenburg)
Dennis Hettinga (De Treffers)
Franklin Rodriguez (zonder club)
Hicham Haouat (GVVV)
Lars Molenaar (DUNO)
Marlon Versteeg (De Treffers)
Paul Oostermeijer (NEC O18)
Shaquille Prijor (Ter Leede)
Tom van der Neut (TEC)
Yannick Zeeman (Spakenburg)
Weg
Bart Westerlaken (Achilles Veen))
Brian Vogelzang (?)
Kevin Greeven (SDV Barneveld)
Mark Westerlaken (Achilles Veen)
Martijn Brussaard (Renswoude)
Matthijs van Nispen (De Treffers)
Max Boonstoppel (Blauw Geel'38)
Pepijn van de Wissel (De Merino's)
Quincy Arends (De Merino's)
Sam Schoeman (VRC)
Tarik el Khoulati (Hoogland)
Rachid Madi (Purmersteijn)
Rivillino Neslo (RKAVIC)
Rodney Kemp (stopt)
Bart Westerlaken (Achilles Veen))
Brian Vogelzang (?)
Kevin Greeven (SDV Barneveld)
Mark Westerlaken (Achilles Veen)
Martijn Brussaard (Renswoude)
Matthijs van Nispen (De Treffers)
Max Boonstoppel (Blauw Geel'38)
Pepijn van de Wissel (De Merino's)
Quincy Arends (De Merino's)
Sam Schoeman (VRC)
Tarik el Khoulati (Hoogland)
Rachid Madi (Purmersteijn)
Rivillino Neslo (RKAVIC)
Rodney Kemp (stopt)
Sportlust'46
Nieuw
Ahmed al Mahdi (ODIN'59)
Jochem Twisker (trainer/Spakenburg)
Joost Screever (Hoogeveen)
Joshua Patrick (GVVV)
Laurens van der Voort (SteDoCo)
Sanny Monteiro (Spakenburg)
Rafik el Hamdi (VVOG)
Youri Duisterhof (ARC)
Yuval Checkley (Alphense Boys)
Jochem Twisker (trainer/Spakenburg)
Joost Screever (Hoogeveen)
Joshua Patrick (GVVV)
Laurens van der Voort (SteDoCo)
Sanny Monteiro (Spakenburg)
Rafik el Hamdi (VVOG)
Youri Duisterhof (ARC)
Yuval Checkley (Alphense Boys)
Weg
Bas van Zoest (ESTO)
Christiaan van Hussen (Sparta Nijkerk)
Daniël van Warven (VVOG)
Fouad Belarbi (OFC)
Jordi Balk (gestopt)
Mark van der Weijden (Sparta Nijkerk)
Mike Verhagen (Jodan Boys)
Nick Verhagen (Spakenburg)
Rick Wils (Jodan Boys)
Thomas Heideman (Spakenburg)
Christiaan van Hussen (Sparta Nijkerk)
Daniël van Warven (VVOG)
Fouad Belarbi (OFC)
Jordi Balk (gestopt)
Mark van der Weijden (Sparta Nijkerk)
Mike Verhagen (Jodan Boys)
Nick Verhagen (Spakenburg)
Rick Wils (Jodan Boys)
Thomas Heideman (Spakenburg)
Hercules
Nieuw
Casper van Rietbergen (eigen jeugd)
Luciandro Andeloe (eigen jeugd)
Marijn Ploem (Hollandia)
Max Fichtinger (Hercules O21)
Nick Kuin (Hollandia)
Niels Willems (Kickers Emden)
Tim Waterink (OSS 1920)
Weg
Niek Hoogveld (Kozakken Boys)
Omar El Ghazouani (DVS'33)
Tyron Fonville (Sparta Nijkerk)
Vincent Muijs (Hoogland)
Casper van Rietbergen (eigen jeugd)
Luciandro Andeloe (eigen jeugd)
Marijn Ploem (Hollandia)
Max Fichtinger (Hercules O21)
Nick Kuin (Hollandia)
Niels Willems (Kickers Emden)
Tim Waterink (OSS 1920)
Weg
Niek Hoogveld (Kozakken Boys)
Omar El Ghazouani (DVS'33)
Tyron Fonville (Sparta Nijkerk)
Vincent Muijs (Hoogland)
Hoogland
Nieuw
Dick Kooijman (trainer/zonder club)
Laslo Duister (Hooglanderveen)
Jari Smit (Vitesse O18)
Justin de Vos (FC Eindhoven amateurs)
Rochdi Hathot (SO Soest)
Sam Aymadar (IJsselmeervogels O23)
Tarik el Khoulati (DOVO)
Twan Nieboer (Be Quick 1887)
Vincent Muijs (Hercules)
Laslo Duister (Hooglanderveen)
Jari Smit (Vitesse O18)
Justin de Vos (FC Eindhoven amateurs)
Rochdi Hathot (SO Soest)
Sam Aymadar (IJsselmeervogels O23)
Tarik el Khoulati (DOVO)
Twan Nieboer (Be Quick 1887)
Vincent Muijs (Hercules)
Weg
Amin Said (Loosdrecht)
Brian van den Hooff (VVOG)
Donny van de Pol (ZSGO/WMS)
Jairo Schet (Unicum)
Jordan Kemp (stopt)
Martijn Koelewijn (HSV Zuidvogels)
Ron Mooibroek (Hoogland 2)
Ruud Vos (stopt)
Soahaib Echabouni (ZSGO/WMS)
Tieme Leunissen (Hoogland 2)
Tim van Iddekinge (?)
Quinten Greve (CJVV)
Youri van der Meer (Marvilde)
Brian van den Hooff (VVOG)
Donny van de Pol (ZSGO/WMS)
Jairo Schet (Unicum)
Jordan Kemp (stopt)
Martijn Koelewijn (HSV Zuidvogels)
Ron Mooibroek (Hoogland 2)
Ruud Vos (stopt)
Soahaib Echabouni (ZSGO/WMS)
Tieme Leunissen (Hoogland 2)
Tim van Iddekinge (?)
Quinten Greve (CJVV)
Youri van der Meer (Marvilde)
DHSC
Nieuw
Dion van Burik (Maarssen)
Ismail Ouaddouh (Scherpenzeel)
Kerem Cifci (DUNO)
Lars Middelwijk (Ajax am.)
Maurits de Baar (DUNO)
Tevfik Ceyar ( Scherpenzeel)
Yassine Tekfaoui (IJsselmeervogels)
Ismail Ouaddouh (Scherpenzeel)
Kerem Cifci (DUNO)
Lars Middelwijk (Ajax am.)
Maurits de Baar (DUNO)
Tevfik Ceyar ( Scherpenzeel)
Yassine Tekfaoui (IJsselmeervogels)
Weg
Gökhan Yasar (Maarssen)
Mounir El Hamdaoui (gestopt)
Ritchie Steinmann (VS)
Roy Turksma (FC Breukelen)
Mounir El Hamdaoui (gestopt)
Ritchie Steinmann (VS)
Roy Turksma (FC Breukelen)
Eemdijk
Nieuw
Franslyn Nsingi (SC Cambuur)
Khalid Kada (Alphense Boys)
Thomas Koelewijn ( IJsselmeervogels O23)
Willem Bout (IJsselmeervogels 2)
Franslyn Nsingi (SC Cambuur)
Khalid Kada (Alphense Boys)
Thomas Koelewijn ( IJsselmeervogels O23)
Willem Bout (IJsselmeervogels 2)
Weg
Armend Selimi (gestopt)
Bas Buimer (Swift)
Cem ter Burg (SDV Barneveld)
Frank Heus (Sparta Nijkerk)
Niels de Jong (Renswoude)
Nigel van Zelst (Zuidvogels)
Wesley Mink (Renswoude)
Bas Buimer (Swift)
Cem ter Burg (SDV Barneveld)
Frank Heus (Sparta Nijkerk)
Niels de Jong (Renswoude)
Nigel van Zelst (Zuidvogels)
Wesley Mink (Renswoude)
Kampong
Nieuw
Ayrton de Jong (Kampong O19)
Jort de Zeeuw (Kampong O19)
Machiel Kadijk (Jong Excelsior)
Nies van Raalten (Kampong O19)
Pim Janssens (Venlosche Boys)
Robin Boots (Venlosche Boys)
Ayrton de Jong (Kampong O19)
Jort de Zeeuw (Kampong O19)
Machiel Kadijk (Jong Excelsior)
Nies van Raalten (Kampong O19)
Pim Janssens (Venlosche Boys)
Robin Boots (Venlosche Boys)
Weg
Daan Groot Zwaaftink (gestopt)
Victor Verpalen (JOS Watergraafsmeer, lager team))
Victor Verpalen (JOS Watergraafsmeer, lager team))