De amateurtransfers van 2023: de markt is gesloten, toch nog twee transfers bij DOVO
Provincie Utrecht - Het is 1 september, het transferwindow gaat dicht. Dat geldt ook voor de clubs in de tweede, derde en vierde divisie. Hieronder vind je het overzicht van de in- en uitgaande transfers van de elf Utrechtse clubs die op dat niveau spelen.
Drie dagen na het het officiële sluiten van het transferwindow toch nog een uitgaande en inkomende transfer bij DOVO. Nadir Achahbar komt van Quick Boys naar de Veenendaalse derdedivisionist, Yannick Zeeman heeft DOVO per direct verlaten en speelt vanaf nu voor Bennekom.
Tweede divisie
GVVV
Nieuw
Dirk Homoet (Hercules)
Dylan Chiazor (Thróttur Reykjavik)
Jasper van de Pol (eigen jeugd)
Leroy George (GVVV)
Mitch Willems (IJsselmeervogels)
Pim ten Have (IJsselmeervogels)
Ruben van Kouwen (PEC Zwolle)
Dylan Chiazor (Thróttur Reykjavik)
Jasper van de Pol (eigen jeugd)
Leroy George (GVVV)
Mitch Willems (IJsselmeervogels)
Pim ten Have (IJsselmeervogels)
Ruben van Kouwen (PEC Zwolle)
Weg
Achraf Nejmi (DHSC)
Anderson López (TEC)
Anthony Berenstein (?)
Damian Stiemer (CSV Apeldoorn)
Ezra Hogenboom (Jodan Boys)
Jan Schimmel (Achilles Veen)
Maikel Epskamp (VRC)
Mats Grotenbreg (Hercules)
Tim Brinkman (FC Lisse, was gehuurd van Spakenburg)
Anderson López (TEC)
Anthony Berenstein (?)
Damian Stiemer (CSV Apeldoorn)
Ezra Hogenboom (Jodan Boys)
Jan Schimmel (Achilles Veen)
Maikel Epskamp (VRC)
Mats Grotenbreg (Hercules)
Tim Brinkman (FC Lisse, was gehuurd van Spakenburg)
SPAKENBURG
Nieuw
Ahmed el Azzouti (Katwijk)
Bo van Essen (TEC)
Mukhtar Suleiman (Katwijk)
Sam van Huffel (Chojnice Chojniczanka/POL)
Tobias Kleijweg (Excelsior Maassluis)
Tom Noordhoff (FC Lisse)
Bo van Essen (TEC)
Mukhtar Suleiman (Katwijk)
Sam van Huffel (Chojnice Chojniczanka/POL)
Tobias Kleijweg (Excelsior Maassluis)
Tom Noordhoff (FC Lisse)
Weg
Boy van de Beek (Germania)
Dion Vlak (RKAV Volendam)
Luuk Admiraal (Sparta Rotterdam, was gehuurd van Excelsior)
Peter van de Groep (Eemdijk)
Robin Eindhoven (IJsselmeervogels)
Tim Brinkman (FC Lisse, was verhuurd aan GVVV)
Vince Gino Dekker (?)
Vincent Volkert (?)
Dion Vlak (RKAV Volendam)
Luuk Admiraal (Sparta Rotterdam, was gehuurd van Excelsior)
Peter van de Groep (Eemdijk)
Robin Eindhoven (IJsselmeervogels)
Tim Brinkman (FC Lisse, was verhuurd aan GVVV)
Vince Gino Dekker (?)
Vincent Volkert (?)
Derde divisie
DOVO
Nieuw
Chris Verheul (AZSV)
Lilinho Martins (ARC)
Mano Bakkenes (Roda'46)
Matthijs van Nispen (De Treffers)
Mohamed el Kharbachi (ASWH)
Nadir Achahbar (Quick Boys)
Nick van den Dam (TEC)
Noah Staal (DOVO O23)
Raygivano Dompig (YEG Hassel/D)
Serginho Sanches (Ajax amateurs)
Thijs van Amerongen (DUNO)
Twan van Veldhuizen (PEC Zwolle)
Lilinho Martins (ARC)
Mano Bakkenes (Roda'46)
Matthijs van Nispen (De Treffers)
Mohamed el Kharbachi (ASWH)
Nadir Achahbar (Quick Boys)
Nick van den Dam (TEC)
Noah Staal (DOVO O23)
Raygivano Dompig (YEG Hassel/D)
Serginho Sanches (Ajax amateurs)
Thijs van Amerongen (DUNO)
Twan van Veldhuizen (PEC Zwolle)
Weg
Aaron Sieders (Brederodes)
Colin van Gelderen (LRC Leerdam)
Daan Disveld (Achilles'29)
Dennis Hettinga (SV Helios)
Eelco Mostert (MASV)
Felino Helderton (Unitas)
Hicham Haouat (OSS'20)
Jeroen Vrolijk (VRC)
Kian Visser (?)
Lion Kalentjev (Westlandia)
Oktay Öztürk (gestopt)
Tom van der Neut (Achilles'29)
Yannick Zeeman (Bennekom)
Colin van Gelderen (LRC Leerdam)
Daan Disveld (Achilles'29)
Dennis Hettinga (SV Helios)
Eelco Mostert (MASV)
Felino Helderton (Unitas)
Hicham Haouat (OSS'20)
Jeroen Vrolijk (VRC)
Kian Visser (?)
Lion Kalentjev (Westlandia)
Oktay Öztürk (gestopt)
Tom van der Neut (Achilles'29)
Yannick Zeeman (Bennekom)
EEMDIJK
Nieuw
Cem ter Burg (SDV Barneveld)
Jordy Hilterman (Rijnsburgse Boys)
Justin van Groen (Sparta Nijkerk)
Khalid Kada (RKAVV)
Peter van de Groep (Spakenburg)
Sven Deen (ODIN'59)
Tom Menting (Batavia'90)
Wouter Beukers (Sparta Nijkerk)
Zeger Duijst (Spakenburg O21)
Jordy Hilterman (Rijnsburgse Boys)
Justin van Groen (Sparta Nijkerk)
Khalid Kada (RKAVV)
Peter van de Groep (Spakenburg)
Sven Deen (ODIN'59)
Tom Menting (Batavia'90)
Wouter Beukers (Sparta Nijkerk)
Zeger Duijst (Spakenburg O21)
Weg
Caine Caïro (?)
Franslyn Nsingi (Hercules)
Jan Pieter Hartog (stopt)
Jeroen de Harder (stopt)
Justin Ruizendaal (IJsselmeervogels O21)
Mark de Graaf (stopt)
Tim Koelewijn (stopt)
Franslyn Nsingi (Hercules)
Jan Pieter Hartog (stopt)
Jeroen de Harder (stopt)
Justin Ruizendaal (IJsselmeervogels O21)
Mark de Graaf (stopt)
Tim Koelewijn (stopt)
HERCULES
Nieuw
Christiaan van Hussen (Sparta Nijkerk)
Deveron Fonville (Jong FC Utrecht)
Finn Kluiver (SDV Barneveld)
Franslyn Nsingi (Eemdijk)
Marvin Renfurm (Hoogland)
Mats Grotenbreg (GVVV)
Mats Heus (Alphense Boys)
Max van Hees (FC Den Bosch)
Storm Streng (NEC)
Deveron Fonville (Jong FC Utrecht)
Finn Kluiver (SDV Barneveld)
Franslyn Nsingi (Eemdijk)
Marvin Renfurm (Hoogland)
Mats Grotenbreg (GVVV)
Mats Heus (Alphense Boys)
Max van Hees (FC Den Bosch)
Storm Streng (NEC)
Weg
Bjorn van Gorkom (Hofstra University, USA)
Dirk Homoet (GVVV)
Fons Mulder (stopt)
Luciandro Andelou (JOS Watergraafsmeer)
Mohammed Himich (Kampong)
Marijn Ploem (Koninklijke HFC)
Steff van Rooijen (Rijnsburgse Boys)
Tim Waterink (De Treffers)
Dirk Homoet (GVVV)
Fons Mulder (stopt)
Luciandro Andelou (JOS Watergraafsmeer)
Mohammed Himich (Kampong)
Marijn Ploem (Koninklijke HFC)
Steff van Rooijen (Rijnsburgse Boys)
Tim Waterink (De Treffers)
IJSSELMEERVOGELS
Nieuw
André Morgan (Koninklijke HFC)
Basil Camara (TEC)
Dennis Knuiman (OJC Rosmalen)
Dugary Monkou (eigen jeugd)
Jesse Schuurman (De Graafschap)
Jim Hulleman (Koninklijke HFC)
Kaj Ramsteijn (Kozakken Boys)
Lucas Leverland Murillo (Ter Leede)
Niels Butter (OFC)
Robin Eindhoven (Spakenburg)
Sem Scholten (eigen jeugd)
Thomas Beekman (TOP Oss)
Basil Camara (TEC)
Dennis Knuiman (OJC Rosmalen)
Dugary Monkou (eigen jeugd)
Jesse Schuurman (De Graafschap)
Jim Hulleman (Koninklijke HFC)
Kaj Ramsteijn (Kozakken Boys)
Lucas Leverland Murillo (Ter Leede)
Niels Butter (OFC)
Robin Eindhoven (Spakenburg)
Sem Scholten (eigen jeugd)
Thomas Beekman (TOP Oss)
Weg
Christos Ibrahim (Sparta Nijkerk)
Darren Rosheuvel (Ajax ama.)
Kai Heerings (Ajax ama.)
Kevin Sterling (Sparta Nijkerk)
Khalid Tadmine (verhuurd aan VVOG)
Maarten List (stopt)
Miguel Ramdas (VV Unicum)
Mike van de Laar (VVOG)
Mitch Willems (GVVV)
Morad el Haddouti (?)
Pim ten Have (GVVV)
Santiago Rámirez Montoya (?)
Steven Sanchez Angulo (Excelsior Maassluis)
Youssef Blel (Olympia Haarlem)
Darren Rosheuvel (Ajax ama.)
Kai Heerings (Ajax ama.)
Kevin Sterling (Sparta Nijkerk)
Khalid Tadmine (verhuurd aan VVOG)
Maarten List (stopt)
Miguel Ramdas (VV Unicum)
Mike van de Laar (VVOG)
Mitch Willems (GVVV)
Morad el Haddouti (?)
Pim ten Have (GVVV)
Santiago Rámirez Montoya (?)
Steven Sanchez Angulo (Excelsior Maassluis)
Youssef Blel (Olympia Haarlem)
KAMPONG
Nieuw
Mohammed Himich (Hercules)
Weg
Daan Groot Zwaaftink (stopt)
SPORTLUST'46
Nieuw
Achraf Taleb (DHSC)
Dico Koppers (Ajax amateurs)
Rens Boer (Koninklijke HFC)
Redouan Hazat (NSC Nijkerk)
Soufiane Laghmouchi (Scherpenzeel)
Terence Groothusen (AO Porou/GRI)
Wesley Muit (Alphense Boys)
Dico Koppers (Ajax amateurs)
Rens Boer (Koninklijke HFC)
Redouan Hazat (NSC Nijkerk)
Soufiane Laghmouchi (Scherpenzeel)
Terence Groothusen (AO Porou/GRI)
Wesley Muit (Alphense Boys)
Weg
Abdel Metalsi (DHSC)
Floris Mulder (VVOG)
Ho-Chun Ko (Maarssen)
Joshua Patrick (VVOG)
Roy Rondeltap (Jodan Boys)
Floris Mulder (VVOG)
Ho-Chun Ko (Maarssen)
Joshua Patrick (VVOG)
Roy Rondeltap (Jodan Boys)
Vierde divisie
DHSC
Nieuw
Abdel Metalsi (Sportlust'46)
Achraf Nejmi (GVVV)
Jens van Doorn (FC De Bilt)
Jesse van Baal (Achilles Veen)
Jesse Oliekan (FC Breukelen)
Jorn Wester (FC De Bilt)
Olaf van der Sande (Capelle)
Quinzairo Boasman (Alphense Boys)
Thom Buijs (Zeist)
Achraf Nejmi (GVVV)
Jens van Doorn (FC De Bilt)
Jesse van Baal (Achilles Veen)
Jesse Oliekan (FC Breukelen)
Jorn Wester (FC De Bilt)
Olaf van der Sande (Capelle)
Quinzairo Boasman (Alphense Boys)
Thom Buijs (Zeist)
Weg
Achraf Taleb (Sportlust'46)
Baggio Wallenburg (MASV)
Berry van 't Land (SDO)
Charif Esadik (SV Parkhout)
Christian Gandu (Hilversum)
Fouad Dahmani (Elinkwijk)
Ismail Ouaddouh (SV Nieuw Utrecht)
Kerem Cifci (OSS'20)
Lorenzo Ebecilio (Always Forward)
Maurits de Baar (Hoogland)
Nick Turksma (FC Breukelen)
Sercan Kurdal (SV Nieuw Utrecht)
Tevfik Ceyar (JSV Nieuwegein)
Wadi Ouirzane (SV Nieuw Utrecht)
Yassine Tekfaoui (Hoogland)
Zakaria El Bennay (Houten)
Baggio Wallenburg (MASV)
Berry van 't Land (SDO)
Charif Esadik (SV Parkhout)
Christian Gandu (Hilversum)
Fouad Dahmani (Elinkwijk)
Ismail Ouaddouh (SV Nieuw Utrecht)
Kerem Cifci (OSS'20)
Lorenzo Ebecilio (Always Forward)
Maurits de Baar (Hoogland)
Nick Turksma (FC Breukelen)
Sercan Kurdal (SV Nieuw Utrecht)
Tevfik Ceyar (JSV Nieuwegein)
Wadi Ouirzane (SV Nieuw Utrecht)
Yassine Tekfaoui (Hoogland)
Zakaria El Bennay (Houten)
HOOGLAND
Nieuw
Cas van Dijk (Hoogland O23)
Enzio Clarck (Hoogland O23)
Finn van Kommer (Berkum)
Joeri Vendel (IJsselmeervogels O21)
Jorrit Fiegen (SVL Langbroek)
Luuk Oosterling (NSC)
Maurits de Baar (DHSC)
Mohammed al Haydar (Batavia'90)
Ruben Jansma (Alphense Boys)
Serif Sengul (APWC)
Simon van den Abeelen (Huizen)
Sjoerd Twigt (Hoogland O23)
Thomas van den Abeelen (Huizen)
Yassine Tekfaoui (DHSC)
Enzio Clarck (Hoogland O23)
Finn van Kommer (Berkum)
Joeri Vendel (IJsselmeervogels O21)
Jorrit Fiegen (SVL Langbroek)
Luuk Oosterling (NSC)
Maurits de Baar (DHSC)
Mohammed al Haydar (Batavia'90)
Ruben Jansma (Alphense Boys)
Serif Sengul (APWC)
Simon van den Abeelen (Huizen)
Sjoerd Twigt (Hoogland O23)
Thomas van den Abeelen (Huizen)
Yassine Tekfaoui (DHSC)
Weg
Bas Wobbes (CJVV)
Cas Mocking (Hoogland 2)
Delano Esseboom (IJsselmeervogels O21)
Douwe Knevel (Sparta Nijkerk)
Jari Smit (FC Nieuwegein)
Kiyjano Hugo (Sparta Nijkerk)
Marijn Ruijg (AFC Quick 1890)
Marvin Renfurm (Hercules)
Oskar van Logtestijn (stopt)
Rochdi Hathot (?)
Stijn Mocking (stopt)
Tarik El Khoulati (stopt)
Twan Nieboer (stopt)
Cas Mocking (Hoogland 2)
Delano Esseboom (IJsselmeervogels O21)
Douwe Knevel (Sparta Nijkerk)
Jari Smit (FC Nieuwegein)
Kiyjano Hugo (Sparta Nijkerk)
Marijn Ruijg (AFC Quick 1890)
Marvin Renfurm (Hercules)
Oskar van Logtestijn (stopt)
Rochdi Hathot (?)
Stijn Mocking (stopt)
Tarik El Khoulati (stopt)
Twan Nieboer (stopt)
LRC LEERDAM
Nieuw
Abdullah Tan (Nivo Sparta)
Bart Barendrecht (LRC Leerdam 2)
Colin van Gelderen (DOVO)
Merlijn van den Berg (Montfoort SV'19)
Remon van Soest (HSSC'61)
Stan Griffioen (Benschop)
Wesley Swets (Arkel)
Bart Barendrecht (LRC Leerdam 2)
Colin van Gelderen (DOVO)
Merlijn van den Berg (Montfoort SV'19)
Remon van Soest (HSSC'61)
Stan Griffioen (Benschop)
Wesley Swets (Arkel)
Weg
Bauke Bakker (stopt)
Brennan Bieri (Leerdam Sport'55)
Enes Zencirkian (SVW)
Ghilles Sedik (Bennekom)
Leslie van der Heiden (Leerdam Sport'55)
Matthijs Frehe (BRC)
Nordin Elhassani (Sliedrecht)
Rogier Gerritsen (stopt)
Sam van de Water (Leerdam Sport'55)
Brennan Bieri (Leerdam Sport'55)
Enes Zencirkian (SVW)
Ghilles Sedik (Bennekom)
Leslie van der Heiden (Leerdam Sport'55)
Matthijs Frehe (BRC)
Nordin Elhassani (Sliedrecht)
Rogier Gerritsen (stopt)
Sam van de Water (Leerdam Sport'55)